Інтерфакс-Україна
09:38 09.05.2023

G7 розглядає заборону продажу російських алмазів на своїх ринках - ЗМІ

1 хв читати
G7 розглядає заборону продажу російських алмазів на своїх ринках - ЗМІ

Один із заходів щодо Росії, який обговорюють країни G7, - заборона на імпорт російських алмазів, повідомляє портал Axios із посиланням на джерело в Держдепартаменті США.

"У лютому країни "Великої сімки" пообіцяли, що "колективно працюватимуть над подальшими заходами щодо російських алмазів і діамантів", - ідеться в повідомленні.

За словами представника американського зовнішньополітичного відомства, G7 хоче заборонити продаж російських алмазів у державах "Сімки", але не в інших країнах.

Співрозмовник видання зазначив, що "найочевиднішим інструментом досягнення" цієї мети є "створення механізму відстеження" походження алмазів.

При цьому в G7 розглядають й інші підходи до вирішення поставленого завдання.

Представник американського Мінфіну нагадав порталу, що чинна у США заборона на ввезення російських алмазів не охоплює ті, які були "суттєво перероблені" в третіх країнах, зокрема шляхом ограновування і полірування.

США в березні 2022 року заборонили ввезення алмазів і діамантів з Росії, а в квітні "АЛРОСА" потрапила в "чорний список" - SDN list.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Затверджений новий статут "Укрнафти" передбачає перехід від одноосібного до колегіального виконавчого органу – компанія

НБУ відкликав ліцензії у трьох фінкомпаній і застосував заходи впливу до ще трьох

Банки очікують зростання вкладів населення, їх вартості та строковості у ІІІ кв. 2025 р. – опитування НБУ

Рада ухвалила за основу законопроєкт про інтеграцію українського ринку електроенергії до ринку ЄС

Рада не підтримала 3 блокуючих постанови про скасування експортного мита на сою та ріпак

ВВП Узбекистану в I півріччі зріс на 7,2%

Обленерго у I пів.-2025 відремонтували понад 14,4 тис. км ліній електропередачі

НБУ зобов'язав СК "Євроінс Україна" до 22 вересня усунути виявлені під час перевірки порушення

Попит іноземців на житло преміум-класу в Україні поступово відновлюється – девелопери

Сенатор Грем закликає ЄС повністю припинити закупівлю нафти та газу з Росії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА