Інтерфакс-Україна
07:40 19.05.2023

США ризикують втратити ще більше криптокомпаній через незрозуміле регулювання - голова платформи Ripple

2 хв читати
США ризикують втратити ще більше криптокомпаній через незрозуміле регулювання - голова платформи Ripple

Криптокомпанії будуть активніше йти зі США через неясні правила й закони, заявив в інтерв'ю CNBC глава криптовалютної платформи Ripple Бред Гарлінгхаус.

"Європа дійсно стала лідером, і країни на кшталт ОАЕ... Навіть Велика Британія і Сінгапур - вони дають ясність щодо того, як регулюватимуть ці цифрові активи", - зазначив топменеджер.

У середу Ripple оголосила про купівлю швейцарського провайдера цифрової інфраструктури Metaco.

Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) США 2020 року обвинуватила Ripple, одного з її засновників Кріса Ларсена і Бреда Гарлінгхауса у створенні незареєстрованого цінного паперу, стверджуючи, що вони залучили понад $1,3 млрд від продажу криптовалюти XRP в обхід належних процедур і розкриттів. Гарлінгхаус зазначав, що "XRP є криптовалютою і не має бути зареєстрована як інвестиційний контракт". Судовий процес триває досі.

У квітні 2023 року Coinbase Global, оператор найбільшої в США криптовалютної біржі, подав до суду на саму SEC, зажадавши відповіді на петицію від липня 2022 року, де компанія просила регулятора запропонувати і ввести в дію правила регулювання цифрових активів як цінних паперів.

Влада США також обвинувачує найбільшу у світі біржу з торгівлі криптовалютами Binance у порушенні федерального законодавства з метою залучення американських клієнтів.

Тим часом The Wall Street Journal у четвер повідомила, що американська Bit Digital, що працює у сфері майнінгу біткойнів, уперше за два роки розмістить нові обчислювальні машини за межами Штатів з огляду на можливе введення майнингового податку.

 

 

ОСТАННЄ

Шмигаль обговорив з делегацією МВФ видатки на оборону на 2025-2026 рр.

"Нафтогаз" та уряд опрацьовують механізми вирішення боргової проблеми в теплопостачанні – глава НАК

Доходи держбюджету за 8 міс.-2025 зросли на 24,2%, видатки – на 23,7%

Більше половини підприємців очікують зростання бізнесу у 2026 році - ЄБА

НБУ має намір уніфікувати вимоги до структури власності надавачів фінпослуг в одному нормативно-правовому акті

Ситуація з падінням цін на енергоринку 1-5 вересня адекватна сезонним факторам – ексміністерка енергетики

Пишний про регулювання ринку ВА: Ми не хочемо жодного трансферу наших монетарних повноважень

ТЕС мають план Б з імпортом вугілля на випадок втрати видобутку через обстріли РФ – член наглядради "Укренерго"

Стан готовності основних секторів до опалювального сезону понад 80% - Свириденко

Керівництво та наглядова рада "Нафтогазу" зустрілися з місією МВФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА