Інтерфакс-Україна
14:35 30.05.2023

"ДТЕК" повідомив про аварійне відключення світла в центрі Києва

1 хв читати
"ДТЕК" повідомив про аварійне відключення світла в центрі Києва

"ДТЕК Київські електромережі" відновлюють електропостачання 15 будинків вулиць Інститутської, Грушевського, Мазепи, Липської та Пилипа Орлика, знеструмлених через аварійне відключення.

"Аварійне відключення сталося о 12:28. Фахівці оперативно виїхали на місце аварії та одразу заживили 33 знеструмлені домівки від резервних джерел. 15 будинків, що ще залишаються знеструмленими, мають переключити до альтернативних джерел до 14:30", - повідомила компанія у своєму фейсбуці.

Там зазначили, що після резервного перемикання фахівці розпочнуть ремонт основного обладнання, щоб забезпечити надійну схему електропостачання будинків.

Невдовзі після повідомлення про аварійне відключення "ДТЕК Київські електромережі" повідомили у фейсбуці, що всі клієнти, про яких ішлося, вже отримують електрику.

Крім того, "Суспільне Одеса" повідомляє про відключення світла в низці будинків у різних районах міста і часткову зупинку електротранспорту, пояснюючи це з посиланням на "ДТЕК" аварією на лінії електропередач.

У соцмережах "ДТЕК" такої інформації поки що немає.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НБУ виніс "Укрпошті" письмове застереження за порушення на платіжному ринку

Україна оголосила обмін $2,6 млрд ВВП-варантів на євробонди-2032 з коефіцієнтом 1,34

Доля угод продажів у бізнес-класі на первинному ринку столиці зросла до 20% у 2025 р

Мережа "ТАНО" відмовилася від "схеми" зі 144 ФОПів і стала єдиним платником ПДВ – Гетманцев

Перші 1,5 тис. родин подали заявки на житлові ваучери для переселенців з ТОТ - Кулеба

Держстимулювання на 259 млн грн одержали ще п'ять індустріальних парків

Уряд шукає технологічне рішення для детінізації економіки та працює з держбанками для поліпшення ситуації щодо кредитування бізнесу

Мінекономіки проводить оцінку "Національного кешбеку" для зміни умов програми у 2026р. - Соболев

Прифронтові регіони потребують дієвих інструментів для підтримки економіки територій – мер Харкова

МХП у сезоні-2025 вирощував картоплю на 110 га та отримав врожайність 39 тонн/га

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА