Інтерфакс-Україна
07:56 09.06.2023

Південна Корея готова ділитися технологіями та досвідом розвитку "розумних міст"

1 хв читати
Південна Корея готова ділитися технологіями та досвідом розвитку "розумних міст"

Ганна Замазєєва, голова Держагентства України з енергоефективності та енергозбереження, повідомила про готовність Південної Кореї ділитися досвідом впровадження технології "розумних міст", а також заявила про зацікавленість партнерів узяти участь у Національній платформі енергоефективності та декарбонізації.

"Провела продуктивну зустріч із представниками корейської групи DASAN Group - одного зі світових лідерів у сфері телекомунікаційних мереж і розумних технологій. Компанія працює над розвитком "розумних міст", які стають дедалі популярнішими в Південній Кореї та світі загалом. Такий прогресивний шлях розвитку потрібен і Україні", - написала вона в телеграм-каналі в четвер увечері.

Замазєєва наголосила, що є спільне бачення відновлення і розвитку українських міст за новітніми трендами і сучасними технологіями.

Також вона повідомила, що представила партнерам українську ініціативу - Національну платформу енергоефективності та декарбонізації, заявивши про їхню зацікавленість узяти участь у ній.

"Це буде великий майданчик для бізнесу та громад із доступом до фінансування та світових технологій і рішень. Корейська група вже зацікавилася можливістю участі в платформі та має намір залучити десятки нових іноземних компаній у сфері енергоефективності", - зазначила Замазєєва.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна у вересні збільшила експорт електроенергії на 41% і досягла найвищого місячного показника з весни 2020 р.

Збирання врожаю-2025 завершено на 65% площ

Морські шляхи забезпечили у 2024 р. 71% агроекспорту і ще на чверть не досягли довоєнних показників - УКАБ

Конкурсна комісія залучила 12 зовнішніх експертів для порту "Чорноморськ"

Частка нелегального ринку електронних сигарет в Україні становить 93% - дослідження Kantar Ukraine

МВФ продовжить обговорення нової програми з Україною під час щорічних зборів 13-18 жовтня

"Оператор ринку" запускає чергову хвилю навчань за програмою підвищення обізнаності про роботу ринку е/е

Попит і пропозиція на молоко у вересні стабілізувалися, ріст імпорту молокотоварів загрожує ринку

Уряд розпочинає регіональний та секторальний діалог з бізнесом щодо умов євроінтеграції – віцепрем’єр Качка

Затримок виплат військовим не буде, Мінфін готує збільшення оборонних видатків на 300 млрд грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА