Інтерфакс-Україна
18:56 19.06.2023

За результатами конференції в Лондоні очікуємо укладення низки важливих угод і меморандумів для прискорення відновлення та розвитку країни - Шмигаль

2 хв читати
За результатами конференції в Лондоні очікуємо укладення низки важливих угод і меморандумів для прискорення відновлення та розвитку країни - Шмигаль

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявляє, що за результатами конференції в Лондоні очікують укладення низки важливих угод, меморандумів, декларацій, які прискорять відновлення і розвиток країни.

"Незабаром у Лондоні розпочнеться велика міжнародна конференція з питань відновлення України. Це продовження руху до великого відновлення, який ми розпочали рік тому в Лугано. Наша мета - мобілізувати якомога більше міжнародної підтримки та налагодити механізми, за якими ця допомога надходитиме вчасно й ритмічно... За результатами конференції в Лондоні очікуємо укладення низки важливих угод, меморандумів, декларацій, що прискорять наше відновлення та розвиток", - сказав Шмигаль на засіданні уряду в понеділок.

За його словами, під час конференції в Лондоні влада зосередиться на трьох основних аспектах: швидке відновлення, залучення приватних інвестицій, розвиток регіонів.

"Енергетика, критична і соціальна інфраструктура, особливо відновлення житла. Нам необхідно мобілізувати потрібний для відновлення ресурс. Під час конференції відбудеться засідання Міжвідомчої координаційної платформи донорів України, так званого фінансового Рамштайна. Розраховуємо на ефективні рішення", - сказав прем'єр.

Він також зазначив, що на конференції уряд презентує найперспективніші напрями для інвестування, а також зробимо важливий крок у питанні страхування воєнно-політичних ризиків для інвесторів.

"Прагнемо активізувати горизонтальні зв'язки між українськими громадами та міжнародними партнерами для реалізації проєктів відновлення. Понад 200 проєктів уже стартували, хочемо, щоб їх було набагато більше", - заявив Шмигаль.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НБУ бачить потенціал внутрішнього боргового ринку за необхідності покриття додаткових бюджетних потреб

Мінфін України очікує на продовження тісного діалогу з МВФ у найближчі тижні щодо нової програми

Інфляція сповільнюється третій місяць поспіль та в серпні становила 13,2%, що швидше за прогноз, - НБУ

Нацбанк України очікувано учетверте зберіг облікову ставку 15,5%

Від уряду не було заяв про необхідність повторного збільшення держбюджету-2025 на 300 млрд грн

"ДТЕК" та американська Fluence запустили в Україні 200 МВт УЗЕ

Кабмін дозволив спрямовувати додаткову дотацію місцевим бюджетам на захист об’єктів критичної інфраструктури

До Реєстру збитків можна буде подати заяви про вимушені виїзди за кордон, депортацію, втрату роботи чи власного бізнесу

Міжнародний туризм зріс на 5% у першому півріччі 2025 року

Глава НБУ анонсував після місії МВФ інтенсивні техконсультації сторін щодо дизайну та параметрів нової програми

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА