Інтерфакс-Україна
17:24 04.07.2023

Мінвідновлення запустить проєктний офіс екосистеми DREAM

2 хв читати

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури спільно з Державним агентством із відновлення та розбудови інфраструктури та Open Contracting Partnership запустить проєктний офіс розробки та впровадження екосистеми управління відновленням DREAM.

"Створення проєктного офісу надасть змогу підвищити спроможність держави з розробки цифрових інструментів відновлення. Експерти проєктного офісу посилять команду Мінвідновлення та прискорять повноцінний запуск екосистеми", - процитовано в повідомленні пресслужби слова віцепрем'єр-міністр - міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

У структурі проєктного офісу буде виокремлено IT-розробку, напрям роботи з користувачами та напрям комунікації.

Серед його завдань - розробка та впровадження функціоналу екосистеми DREAM, інтеграція реєстрів і систем, наповнення сторінок проєктів і громад, створення аналітичних інструментів, залучення ключових користувачів до роботи з екосистемою, комунікація з ключовими стейкхолдерами, проведення навчань із використання екосистеми.

Проєктний офіс очолить керівник напряму підтримки України Open Contracting Partnership і співзасновник коаліції RISE Ukraine Віктор Нестуля.

Згідно з пресрелізом, фінансування розроблення екосистеми здійснюється в межах проєктів Open Contracting Partnership та організацій-членів Коаліції RISE Ukraine, зокрема, Transparency International Ukraine та Офісу ефективного регулювання BRDO, за підтримки уряду Великої Британії.

Як повідомлялося, до цифрової екосистеми DREAM внесено вже 6 тис. проєктів і проєктних інвестиційних ідей, з якими можуть ознайомитися міжнародні партнери. Пілотний проєкт екосистеми запущено в листопаді 2022 року, а повний функціонал екосистеми DREAM буде доступний у березні 2024 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Середня зарплата серед вакансій в Україні зростає на 500 грн третій місяць поспіль

Україна та ЄС ще не розпочали переговори щодо торгівлі за ст.29 DCFTA – Стефанішина

Українські виробники добрив обговорили контроль імпорту та можливості збільшення експорту

Угода про інвестфонд відбудови зобов’язує Україну забезпечити захист активів та інвестицій незалежно від змін законодавства – юрист

Посли країн G7: Високо оцінюємо лідерство НБУ у впевненому проходженні через період викликів

Україна отримала 1 млрд євро від ЄС у межах програми ERA

Пролонговані ліцензії на надрокористування залишаться поза межами угоди з США про інвестфонд – Свириденко

Угода із США перспективна для українських greenfield-компаній з дозволами на поклади критичних мінералів – думка

Собівартість будівництва зросла вдвічі з початку війни - DIM

Україна розраховує на внески США в інвестфонд грошима та за рахунок військової допомоги вже цього року

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА