Інтерфакс-Україна
18:06 06.07.2023

Ринок контрафактної кави в Україні сягає 30% - Гетманцев

1 хв читати
Ринок контрафактної кави в Україні сягає 30% - Гетманцев

Ринок контрафактної кави в Україні сягає 30%, а на ринках і в інтернеті продають підробки світових брендів розчинної кави, хоча насправді цей продукт не має стосунку ні до брендів, ні до кави, повідомив голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев за підсумками зустрічі з виробниками.

"Процвітає контрафакт та підробка світових та українських брендів, а також продаж під брендами на ринках та через інтернет того, що кавою називати не можна, з мальтодекстрину", - написав він у телеграм-каналі.

Він уточнив, що мальтодекстрин - це речовина, яку додають у каву замість кави, коли роблять контрафакт.

"Ситуація на ринку одночасно жахлива та типова для нашої країни. 30% ринку в тіні. Гранульовану каву завозять за митною вартістю, нижчою за зелене зерно", - розповів Гетманцев.

Він також зазначив, що в Україні є "кілька сімей "бізнесменів", які є "дахом" для цього бізнесу.

"Бізнес... просить одного: виконати обов'язок держави із забезпечення законної та прозорої роботи ринку. У цьому ж зацікавлені і споживачі кави, і сама держава, що збирає гроші на армію. У цьому не зацікавлені кілька сімей "бізнесменів", що налаштували суперприбутковий "бізнес" під чужими брендами, без сплати податків та за рахунок нашого здоров'я", - написав голова фінкомітету ВР.

 

ОСТАННЄ

IFC та "ОТП Лізинг" оголосили нову програму розвитку МСП та підтримки сталої енергетики в Україні на EUR50 млн

Уряд перерозподілив ще 30,6 млн грн на підтримку діяльності університетів Миколаївщини - Свириденко

Аграрії намолотили 24,8 млн тонн зернових з 55% площ, поки врожай на 12,8% менше аніж на цю дату торік

Товарообіг Varus.ua через "Нову пошту" у I пів.-2025 виріс в 1,61 раза

Норвегія виділила "Нафтогазу" майже $100 млн на закупівлю природного газу

АМКУ розгляне справу про набуття "Київстаром" контролю над власником сервісу Tabletki.ua "МТПК"

Заступник голови НБУ Ніколайчук став першим заступником замість Рожкової

Perfect Group вийшов із двох спільних з Saga Development проєктів ЖК

"Укрзалізниця" обговорює майбутнє вагоноремонтного напряму з бізнесом з опціями оренди, продажу та ДПП

Київський ТРЦ "РайON" розширить tenant mix завдяки оптимізації площі супермаркету

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА