Інтерфакс-Україна
14:57 25.07.2023

Українські газосховища вже заповнені на 80% від потреб - Шмигаль

1 хв читати
Українські газосховища вже заповнені на 80% від потреб - Шмигаль

Запаси природного газу в українських підземних сховищах (ПСГ) досягли 11,7 млрд куб. м газу, а на складах електростанцій є 1,5 млн тонн вугілля, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Готуємо до зими і теплоенергетику. Ремонти ТЕЦ, котелень, теплових електростанцій відбуваються у плановому режимі. 11,7 млрд куб. м газу вже закачано до українських газосховищ. Це майже 80% потреби. На складах маємо в наявності 1,5 млн тонн вугілля, плануємо вийти на показник 1,8 млн тонн", - сказав Шмигаль на засіданні українського уряду у вівторок.

Глава уряду закликав Міністерство відновлення, Міністерство енергетики, "Укренерго" і НАК "Нафтогаз України" "до максимальної концентрації зусиль і до мобілізації ресурсів".

Як повідомлялося, Україна має у своєму розпорядженні 12 ПСГ загальною проєктною ємністю 31 млрд куб. м. В опалювальний сезон 2023/24 рр. країна планує увійти із запасами 14,7 млрд куб. м.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна має намір домовитися з Австралією про усунення подвійного оподаткування доходів – проєкт конвенції

Кабмін розподілив 6,2 млрд грн на "вчительську доплату"

Монети номіналом 10 копійок з 1 жовтня поступово вилучатимуться з обігу – НБУ

ФДМУ виставив на приватизацію державну частку в АТ "Завод "Квант" у Києві за 172,9 млн грн

Великий розрив між середньою і мінімальною зарплатою на 2026р свідчить про високий рівень тіньової економіки - Жолнович

Обсяг нового будівництва житла в Україні в I пів.-2025 виріс на 45% - Держстат

Введення санкцій проти румунського порту Констанца може призвести до подорожчання палива – директор "А-95"

Проєкт держбюджету-2026 передбачає фінансування ЦВК на рівні 2025 р.

Україна отримає $88 млн від Японії через Світовий банк на підтримку приватного сектору

Уряд Швейцарії виділив CHF76 млн на проєкти відновлення у сфері залізничної інфраструктури та житлового фонду

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА