Інтерфакс-Україна
11:38 31.07.2023

Підконтрольні Україні АЕС у листопаді-лютому 2023-2024 рр. працюватимуть зі 100% навантаженням - міністр енергетики

1 хв читати
Підконтрольні Україні АЕС у листопаді-лютому 2023-2024 рр. працюватимуть зі 100% навантаженням - міністр енергетики

У листопаді-лютому 2023-2024 рр. дев'ять енергоблоків Південноукраїнської, Рівненської та Хмельницької АЕС загальною потужністю 7 880 МВт будуть завантажені на 100%, що дасть змогу атомній генерації нести основне навантаження в енергосистемі в опалювальний період.

"Протягом листопада і до березня всі блоки, які є на контрольованій Україною території, будуть працювати на 100%. Тим самим ми плануємо забезпечити майже 8 тис. МВт потужності", - заявив очільник Міністерства енергетики Герман Галущенко під час засідання Конгресу місцевих і регіональних влад в Івано-Франківську 30 липня.

Він додав, що наразі планові ремонти на атомних енергоблоках відбуваються з випередженням графіка.

"Герман Галущенко наголосив, що наступної зими, як і протягом попереднього опалювального сезону, основне навантаження буде нести атомна генерація", - зазначили в міністерстві.

Крім того, очільник Міненерго ознайомив учасників засідання з роботами, які проводять на об'єктах теплової та гідрогенерації, зазначивши, що планується додати в енергосистему 1,7 ГВт потужності.

"Ми проводимо планові ремонти генерації, відновлюємо ті об'єкти, які були пошкоджені ворогом, а також працюємо над децентралізацією генерації та створенням нових потужностей", - сказав міністр.

Як повідомлялося, найбільша в Європі Запорізька АЕС потужністю 6 000 МВт, що розташована на окупованій території, не виробляє електроенергію з 11 вересня 2022 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський запропонував Канаді долучитися до значних енергопроєктів

Чистий прибуток банків України за 7 міс.-2025 скоротився на 1,2%

Ціновий індекс е/е базового навантаження BASE на РДН України за 20 днів серпня збільшився на 8,1%, продовживши 2-місячне зростання

В Україні накопичено 10,8 млрд куб. м газу при урядовому плані на 1 листопада 13,2 млрд куб. м і щодобовій закачці 50 млн куб. м

Канада скасовує частину митних зборів на американську продукцію - прем'єр

ПУМБ у I-пів.-2025 увійшов у першу 5-ку найбільших банків за загальними активами, ОТП Банк – у першу 10-ку

Житнє борошно і свинина лідирують за темпами росту цін в січні-липні

Рада розгляне законопроєкт про легалізацію криптовалют на відкритті наступної сесії - Гетманцев

Найприбутковішими банками в I півріччі стали Приват, Ощад, Райф, Укрексім та ПУМБ, найзбитковішими – РВС та Альянс

Попит покупців житла на фінпрограми забудовників із подовженим терміном розстрочки росте – девелопери

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА