Інтерфакс-Україна
19:13 15.08.2023

ЕКА в липні допомогло профінансувати експорт більше ніж на 1 млрд грн

1 хв читати

Експортно-кредитне агентство (ЕКА) в липні 2023 року встановило нову позначку в підтримці українських експортерів, за місяць застрахувавши їхні зобов'язання за кредитами, виданими на виконання зовнішньоекономічних договорів, на загальну суму в 1,035 млрд грн.

Як зазначається на сайті ЕКА, сума наданого фінансування при цьому сягнула 85,9 млн грн.

Серед застрахованих кредитів у липні 2023 року майже 80 млн грн - портфельні. Найбільші з них видано в Києві (20 млн грн), Івано-Франківській (19,9 млн грн) та Дніпропетровській (19,4 млн грн) областях.

Також зазначається, що станом на 1 серпня 2023 року ЕКА підтримало експорт на понад 6,2 млрд грн, застрахувавши кредитні договори розміром 815,4 млн грн.

Лідерами за сумою застрахованих кредитів є Ощадбанк (256,3 млн грн), Укргазбанк (229 млн грн) і Райффайзен Банк (210 млн грн). Вони ж - перші за обсягом підтриманого експорту (3,22 млрд грн, 1,51 млрд грн і 0,6 млрд грн відповідно).

ПрАТ "Експортно-кредитне агентство" - уповноважена урядом агенція, яка підтримує та стимулює експорт українських товарів (робіт, послуг). ЕКА захищає українських експортерів від ризику неплатежів і фінансових втрат, пов'язаних із виконанням контрактів ЗЕД.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ДПС за 6міс.-2025 перевиконала план надходжень до держбюджету на 10,4% - в.о. голови Карнаух

Угода щодо лібералізації торгівлі - це новий етап у контексті процесу вступу України в ЄС - Єврокомісія

Доходи загального фонду держбюджету в червні-2025 зросли на 63,4% до червня-2024 завдяки дивідендам та ERA

Частка NPL у банківському секторі у червні скоротилась до 27,9% - НБУ

Зростання ВВП за затягування війни уповільниться 2026 р. до 2,4%, оборона потребуватиме ще 775 млрд грн – Бюджетна декларація

Узгоджено ключові принципи, на яких розбудують зону вільної торгівлі між Україною та ЄС - Стефанішина

НБУ обмежив двом КС окремі види фінансових послуг до кінця року

Кабмін прогнозує прискорення зростання ВВП України до 4,5% у 2026 р. та 5% у 2027 р. - Бюджетна декларація

ПриватБанк продасть "безнадійні" кредити на суму 5,2 млрд грн через СЕТАМ

Законопроєкт про збільшення видатків держбюджету-2025 на 449 млрд грн зареєстрований в Раді

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА