Інтерфакс-Україна
20:25 17.08.2023

ФДМ виставив на приватизацію Струтинський спиртозавод у Львівській області

1 хв читати
ФДМ виставив на приватизацію Струтинський спиртозавод у Львівській області

Фонд державного майна України (ФДМ) виставив на приватизацію Струтинський спиртозавод у Львівській області, повідомила пресслужба відомства.

"Спиртозаводи можна використовувати не лише для виробництва алкогольних напоїв. Крім харчових спиртів, ці підприємства виробляють також технічні спирти та біоетанол. Тому коло потенційних інвесторів набагато ширше – це і виробники автомобільного палива, і фармацевтичні компанії, і аграрні компанії, які зацікавлені в переробці власної продукції", - зазначило відомство у фейсбуці.

Згідно з повідомленням, Струтинський спиртозавод розпочав свою діяльність 1906 року. Остання модернізація активу відбулася 2019 року. Підприємство виготовляє етиловий спирт і може виробляти 22 тис. л/добу.

На продаж виставлено 24 об'єкти нерухомості загальною площею 15,506 тис. кв. м, серед яких адмінбудівлі, склади, зерносховища, цехи та майстерні. На приватизацію також виставлено дев'ять транспортних засобів компанії та понад 600 од. обладнання.

Стартова ціна - 31,3 млн грн. Переможець аукціону також має погасити 31,3 млн грн боргів підприємства перед бюджетом і працівниками.

Аукціон призначено на 5 вересня.

У ФДМ нагадали, що спиртозаводи - одні з найпопулярніших активів малої приватизації. З вересня 2022 року ФДМУ продав 14 спиртозаводів і залучив 965 мільйонів до держбюджету – це понад 25% від усіх надходжень малої приватизації. В середньому вартість кожного об’єкта на аукціоні зростає втричі.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄІБ може вкласти EUR15 млн в Ukraine Phoenix Tech Fund

Підтримка підприємницької ініціативи ветеранів має будуватися на державно-приватному партнерстві – голова НБУ

Загальний обсяг виділеного від ЄБРР фінансування для України сягнув EUR7,6 млрд

ЄБРР виділив "Новій пошті" кредит до EUR50 млн

Проєкт BGV Graphite дає початок визнанню Європою потенціалу України щодо критичної сировини – топменеджер BGV Group на URC-2025

ЄБРР надає VARUS позику в розмірі $25 млн на стале енергоефективне зелене розширення

Україна в рамках Food from Ukraine буде надавати гуманітарну допомогу продуктами харчування

ЄБРР надає понад EUR65 млн кредитів на муніципальні проєкти українських міст

Україні для відновлення та розвитку потрібні безпека, забезпечення гарантій та страхування інвестицій – CCO "Метінвесту" на URC-2025

ЄІБ надасть "Укргідроенерго" EUR120 млн кредиту на модернізацію ГЕС – угода на URS-2025

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА