Інтерфакс-Україна
18:36 15.09.2023

Чистий прибуток Укрексімбанку за 8 міс.-2023 перевищив 3 млрд грн

1 хв читати
Чистий прибуток Укрексімбанку за 8 міс.-2023 перевищив 3 млрд грн

Фінансовий результат державного Укрексімбанку за січень-серпень цього року становив понад 3 млрд грн, зокрема за серпень банк отримав 747 млн грн прибутку.

"З початку року Укрексімбанк заробив для держави більше ніж 3 млрд грн (операційний результат до витрат та резервів більше ніж 4 млрд грн)", - йдеться в повідомленні фінустанови на її сайті в п'ятницю.

Укрексімбанк зазначив, що з початку року структура операційного результату - 56% процентний і 44% непроцентний дохід, що свідчить про виваженість та збалансованість його політики.

Держбанк також зазначив, що на середину цього року посідав перше місце на ринку за обсягом кредитного портфеля юридичних осіб (понад 74,6 млрд грн) та за обсягом коштів клієнтів - юридичних осіб (понад 141,9 млрд грн), а також був лідером за кредитним портфелем програм міжнародних фінансових організацій (6 млрд грн).

За даними Національного банку України (НБУ), Укрексімбанк на кінець червня 2023 року за величиною активів (279,1 млрд грн) був третім банком в Україні, перше півріччя він завершив із чистим прибутком 1,98 млрд грн.

ОСТАННЄ

Фіксована ціна на газ для населення та бюджетних установ залишається незмінною до 31 березня 2026р - Свириденко

Мінекономіки обговорило з ЄБРР можливий продаж міноритарних часток у держкомпаніях

"Нова пошта" довела кількість поштоматів до 30,6 тис.

Девелопери отримали біля 3 млрд грн в межах програми "єОселя" у ІІІ кв. 2025р

Україна за 9 міс.-2025 збільшила імпорт товарів на 17%, експорт скоротився на 3,1% - ДМС

Ціни на пшеницю в найближчі місяці підвищаться до $250–260 за тонну через низьку внутрішню пропозицію - аналітики

Нардепи подали в держбюджет-2026 загалом 3339 поправок і побили 19-річний рекорд

Чисті міжнародні резерви України виросли до нового рекорду – $32,2 млрд, валові – до $46,5 млрд

Bolt знизив з 1 жовтня комісію з водіїв у Києві з 25% до 20%

Уряд збереже фіксовану ціну на природний газ для побутових споживачів - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА