Інтерфакс-Україна
20:09 20.09.2023

"Нафтогаз" здійснив виплати за реструктурованими євробондами 2022/2026 - голова НАК

1 хв читати
"Нафтогаз" здійснив виплати за реструктурованими євробондами 2022/2026 - голова НАК

 "Нафтогаз України" здійснив необхідні платежі за єврооблігаціями 2022/2026 відповідно до умов реструктуризації, повідомив глава НАК Олексій Чернишов.

"Ми здійснили необхідні платежі за єврооблігаціями 2022/26 відповідно до умов реструктуризації. Таким чином, сьогодні "Нафтогаз" вийшов із дефолту!", - написав він на своїй сторінці у фейсбуці.

"Філософія групи "Нафтогаз" - бути надійними на всіх операційних рівнях. Ми й надалі будемо підтверджувати свою надійність партнерам", - додав Чернишов.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів розпорядженням №554-р від 24 червня 2023 року погодив умови реструктуризації єврооблігацій "Нафтогазу".

"Нафтогаз" 28 липня 2023 року отримав згоду інвесторів на реструктуризацію євробондів із термінами погашення в липні 2022 року і в листопаді 2026 року. У випадку облігацій-2022 кворум на зборах становив 87,72%, кількість голосів "за" - 100%, облігацій-2026 - відповідно 91,33% і 99,72%.

Раніше глава НАК зазначав, що після завершення процесу реструктуризації компанія отримає можливість залучати фінансові ресурси на міжнародних ринках капіталу для реалізації інвестиційних проєктів групи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рахункова палата просить аграріїв долучитися до опитування щодо гуманітарного розмінування

G7 і США досягли угоди про податки для компаній

Свириденко сподівається на завершення наступного тижня переговорів з ЄС щодо умов торгівлі на найближчі роки

МХП вважає найбільш пріоритетними ринками для експорту агропродукції ЄС, Велику Британію, Японію, США і Канаду

США витратили 15-20% свого світового запасу протиракет до комплексу THAAD всього за 11 днів ірано-ізраїльскої війни - ЗМІ

Імпорт в Україну легкових авто за 5 міс. збільшився на 5%

Промвиробництво в Україні у квітні-2025 скоротилося на 6,4% - Держстат

Україна за 5 міс. зберегла імпорт вантажних авто на торішньому рівні

Законопроєкт про страхування військових ризиків спрямований на створення в Україні внутрішнього механізму перестрахування - НАСУ

Агропідприємство в Харківській області постраждало від обстрілу, збитки становлять близько 300 млн грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА