Інтерфакс-Україна
14:13 22.09.2023

Ворог активізував удари по Бериславському та Херсонському районах, за добу було скинуто 14 керованих авіабомб - ОК "Південь"

1 хв читати
Ворог активізував удари по Бериславському та Херсонському районах, за добу було скинуто 14 керованих авіабомб - ОК "Південь"

Керівниця пресцентру Оперативного командування "Південь" Наталія Гуменюк повідомила про активізацію ударів з боку противника по Бериславському та Херсонському районах, зокрема збільшилося використання авіабомб та артилерійських обстрілів.

"Так, справді, ворог активізував свої удари по прибережних населених пунктах по правому березі - це Бериславський і Херсонський район. Активізував, зокрема, використання авіації, за минулу добу було скинуто 14 керованих авіабомб", - сказала Гуменюк на онлайн-брифінгу в Media Center Ukraine - Ukrinform.

За її словами, це свідчить про те, що ворог використовує тактику "випаленої землі", намагаючись у такий спосіб зупинити Сили оборони України. Гуменюк повідомила, що понад 20 будинків було знищено внаслідок авіаударів росіян. Також посилено артилерійські обстріли з боку противника.

"Тобто не маючи розуміння, звідки очікувати просування, вони намагаються знищувати все - зокрема атакуючи цивільну, сільськогосподарську, соціальну та промислову інфраструктуру", - наголосила Гуменюк.

Вона нагадала, що внаслідок обстрілів населених пунктів Херсонської області загинули семеро осіб, 12 дістали поранень.

"Це говорить про те, що активізується терористична компонента ворожа, з акцентом на цивільне населення. Для того, щоб вносити внутрішній розлад та імітувати нездатність українських Сил оборони захистити населення", - зазначили в ОК "Південь".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Нафтогаз" повідомляє про виграш арбітражу в "Газпрому" на $1,37 млрд у Швейцарії

Глава Міненерго розраховує на перезавантаження "Укренерго" після призначення Зайченка керівником

Розвиток консорціумного кредитування покращить умови фінансування великого бізнесу – НБУ

НР "Укренерго" обрала головою правління компанії головного диспетчера Віталія Зайченка – голова енергокомітету Ради

"Епіцентр К" запускає трейдинг агропродукції у липні 2025

DIM запускає офіційну партнерську програму для брокерів - DIM REALT

Чисті валютні інтервенції НБУ минулого тижня зросли на 23,7%

Україна ввела санкції проти девелопера Arricano та його естонських акціонерів Гіллара та Рауно Тедерів

Глобальна громадська підтримка ядерної енергетики залишається високою – Енергоатом

Запаси газу в підземних сховищах формуються відповідно до графіка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА