Інтерфакс-Україна
10:37 26.09.2023

Уряд заборонив правоохоронцям втручатися в митний контроль товарів - Гетманцев

1 хв читати
Уряд заборонив правоохоронцям втручатися в митний контроль товарів - Гетманцев

Кабінет Міністрів України постановою від 19 вересня 2023 року виключив пункт 14 із Вичерпного переліку підстав, за наявності яких митним органом може проводитись огляд (переогляд) товарів, яким передбачалася можливість надання правоохоронцями обов’язкових до виконання доручень на проведення огляду.

"Урядом поставлено крапку в можливості правоохоронців втручатися у процес здійснення митного контролю товарів шляхом направлення доручень митникам щодо здійснення митного огляду товарів, та залучення їх до таких оглядів", - написав голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев у телеграмі.

Голова комітету попросив бізнес інформувати його особисто або комітет про випадки ігнорування правоохоронцями вищезгаданого рішення уряду або втручання в процес митного оформлення.

"Нагадую митникам про відсутність підстав для прийняття будь-яких листів від правоохоронців щодо їх участі в митних процедурах або впливу на них", - додав Гетманцев.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Чистий прибуток банків України за 7 міс.-2025 скоротився на 1,2%

Ціновий індекс е/е базового навантаження BASE на РДН України за 20 днів серпня збільшився на 8,1%, продовживши 2-місячне зростання

В Україні накопичено 10,8 млрд куб. м газу при урядовому плані на 1 листопада 13,2 млрд куб. м і щодобовій закачці 50 млн куб. м

Канада скасовує частину митних зборів на американську продукцію - прем'єр

ПУМБ у I-пів.-2025 увійшов у першу 5-ку найбільших банків за загальними активами, ОТП Банк – у першу 10-ку

Житнє борошно і свинина лідирують за темпами росту цін в січні-липні

Рада розгляне законопроєкт про легалізацію криптовалют на відкритті наступної сесії - Гетманцев

Найприбутковішими банками в I півріччі стали Приват, Ощад, Райф, Укрексім та ПУМБ, найзбитковішими – РВС та Альянс

Попит покупців житла на фінпрограми забудовників із подовженим терміном розстрочки росте – девелопери

Мобілізовані отримають право на пільгову іпотеку – "Укрфінжитло"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА