15:43 02.10.2023

На експлуатацію доріг державного значення необхідно 14,7 млрд грн у 2024 році - Мустафа Найєм

1 хв читати
На експлуатацію доріг державного значення необхідно 14,7 млрд грн у 2024 році - Мустафа Найєм

На експлуатацію доріг державного значення у 2024 році необхідно 14,7 млрд грн, повідомив голова агентства відновлення Мустафа Найєм в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

"Якщо говорити про 2024 рік, за попередніми розрахунками, для експлуатаційного утримання доріг державного значення - це 41,6 тис. км на підконтрольній Україні території - мінімальний обсяг фінансування має становити 14,7 млрд грн", - повідомив Найєм.

Він уточнив, що з цієї суми 6,857 млрд грн - на ліквідацію пошкоджень, руйнувань і деформацій покриття доріг, близько 4,4 млрд грн - на зимове утримання доріг і 1,4 млрд грн - на експлуатаційне утримання мостів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна за I півріччя 2024/25 МР експортувала понад 400 тис. тонн цукру

Ударами по газовій інфраструктурі України РФ хоче добитися повернення транзиту – ексочільник "Нафтогазу" Коболєв

Збитки енергетики України від ударів РФ зросли до понад $20 млрд – віцепрезидент Energy Club з посиланням на RDNA4

Перші українці використали сертифікат “єВідновлення” для оплати першого внеску за “єОселею”

Нацкешбек за грудень-2024 та січень-2025 надійшов на рахунки користувачів програми

Лісова галузь у 2024р. отримала 23,7 млрд грн рекордного чистого доходу – звіт Держлісагентства

Кабмін виділив Мінекономіки 570 млн грн для надання державної допомоги "Зимова єПідтримка"

"Нафтогаз" та ORLEN домовилися про поставку 100 млн куб. м LNG в рамках широкої співпраці на цьому напрямку

Бачимо тренд вичікування бізнесу в газовій генерації через нестабільну ситуацію на ринку газу – директор "ЕНЕРГО-ПЛЮС"

АРМА передасть понад 1,8 млрд грн на відновлення України

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА