Інтерфакс-Україна
10:24 31.10.2023

В Україні створили інтерактивну карту ветеранських бізнесів - Мінветеранів

1 хв читати

В Україні презентували інтерактивну карту ветеранських бізнесів, повідомляє Міністерство у справах ветеранів.

"Шлях ветерана. Бізнес" - у такій концепції Український ветеранський фонд спільно з партнерами ЛУН та Uklon виходять разом з метою посилення ветеранів через бізнес, для підтримки підприємницької діяльності та комфортного повернення ветеранів додому. 30 жовтня вони разом презентували інтерактивну карту ветеранських бізнесів. На одній платформі зібрали бізнеси, запущені в різних регіонах України, ветеранами та їхніми сім'ями", - йдеться в повідомленні міністерства.

Зазначається, що на сьогодні карта налічує 77 проєктів і продовжуватиме наповнюватися.

"Будь-яка юридична форма та сфера діяльності бізнесу можуть бути розміщені на карті. Поки що превалює сфера харчування. Набирає обертів сфера оборонно-промислового комплексу. Це закономірно, адже ветерани набули профільних знань, які застосовують у цивільному житті та продовжують допомагати побратимам", - зазначено в повідомленні.

У відомстві зазначають, що з міркувань безпеки не маркуємо бізнеси, які працюють близько до зони бойових дій.

З картою ветеранського бізнесу можна ознайомитись за посиланням: https://misto.lun.ua/veteran

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Понад 162 млн тонн вантажів перевезено українським морським коридором, із яких 98 млн тонн - зерно - Кулеба

США призупинили реалізацію технологічної угоди з Великою Британією

Україна, Словаччина, Угорщина та Румунія запустили перші місячні аукціони для імпорту в січні-26 на 804 МВт

Офіційний курс гривні до євро послабився до історичного мінімуму 49,6549 грн/EUR1

Наглядова рада ПІН Банку подала у відставку

АМКУ рекомендує НКРЕКП упорядкувати діяльність "Укренерго" щодо врегулювання небалансів

Бізнес закликає доопрацювати законопроєкт про підвищення ефективності контролю за виробництвом та обігом тютюнової сировини

Кабмін вирішив докапіталізувати "Укрфінжитло" ще на 30 млрд грн держоблігаціями

Число вантажівок для міжнародних перевезень за роки транспортного безвізу зросло більш ніж вдвічі – Мінрозвитку

Мінрозвитку планує запустити пілотний проєкт "єЧерги" для легкових авто на початку 2026р.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА