Інтерфакс-Україна
17:24 06.11.2023

"Нафтогаз" закликав споживачів звернутися до служби газу в разі горіння палива відмінним від блакитного полум'ям

1 хв читати
"Нафтогаз" закликав споживачів звернутися до служби газу в разі горіння палива відмінним від блакитного полум'ям

НАК "Нафтогаз України" закликав споживачів звернутися до служби газу, якщо паливо в приладах горить відмінним від блакитного полум'ям.

У своєму повідомленні в телеграм-каналі в понеділок там пояснили, що до якості газу це явище не має жодного стосунку, це міф, а жовті й червоні відтінки полум'я свідчать лише про те, що на пальник газового приладу надходить недостатньо повітря і газ згорає не повністю.

"Причин цього може бути кілька: неправильне регулювання подачі повітря в пальник або забруднення сопла пальника, недостатня кількість кисню в приміщенні, недостатній тиск", - пояснили в компанії.

Водночас у повідомленні уточнюється, що недостатність тиску в системі, за яку відповідають оператори ГРМ (облгази), означає певну несправність, яка швидко виявляється й не може бути постійним явищем.

"Тож перше, що ви маєте зробити, коли бачите відмінний від блакитного колір горіння у ваших газових приладах, - звернутися до служби газу", - зазначили в "Нафтогазі".

У компанії нагадали, що єдиний телефон служби газу - 104, а також наголосили, що самостійне втручання в роботу газових приладів є небезпечним і може призвести до витоку газу або інших нещасних випадків, як-от пожеж чи отруєння.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ціновий індекс е/е базового навантаження BASE на РДН України за 20 днів серпня збільшився на 8,1%, продовживши 2-місячне зростання

Канада скасовує частину митних зборів на американську продукцію - прем'єр

ПУМБ у I-пів.-2025 увійшов у першу 5-ку найбільших банків за загальними активами, ОТП Банк – у першу 10-ку

Житнє борошно і свинина лідирують за темпами росту цін в січні-липні

Рада розгляне законопроєкт про легалізацію криптовалют на відкритті наступної сесії - Гетманцев

Найприбутковішими банками в I півріччі стали Приват, Ощад, Райф, Укрексім та ПУМБ, найзбитковішими – РВС та Альянс

Попит покупців житла на фінпрограми забудовників із подовженим терміном розстрочки росте – девелопери

Мобілізовані отримають право на пільгову іпотеку – "Укрфінжитло"

Україна накопичила 2,4 млн тонн вугілля та приблизно 11 млрд куб. м газу – Кулеба

Укрексімбанк ввів у правління директора департаменту корпоративного бізнесу Мойсєєнка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА