13:08 21.11.2023

"Київміськбуд" подав документи на акредитацію в програмі "єОселя".

2 хв читати
"Київміськбуд" подав документи на акредитацію в програмі "єОселя".

ПрАТ "ХК "Київміськбуд" розпочинає співпрацю з банками за програмою пільгового кредитування "єОселя", повідомляє пресслужба компанії.

Уточнено, що на акредитацію до нещодавно націоналізованого Sense Bank подано ЖК "Медовий-2", ЖК "Відрада", ЖК Urban park, ЖК "Оберіг-2 (буд. 1), ЖК "Урлівський-2", ЖК "Чарівне місто" (буд. 1 і 2).

"Після вивчення документів і підтвердження банком готовності надати акредитацію, придбати квартиру в цих об'єктах можна буде під 3% і 7%, відповідно до умов державної програми", - повідомили у пресслужбі.

Як повідомлялося, Тимчасова контрольна комісія Київради з перевірки діяльності ПрАТ "ХК "Київміськбуд" рекомендувала Київраді звернутися до Кабінету Міністрів України з вимогою компенсації ПрАТ сумарних запланованих збитків, пов'язаних із добудовою проєктів "Укрбуду" в сумі 2,28 млрд грн.

Також КМДА/КГВА та їхнім структурним підрозділам рекомендовано здійснювати закупівлю об'єктів нерухомого майна, зокрема житла та об'єктів соціальної інфраструктури, у ПрАТ "ХК "Київміськбуд" в обсягах, передбачених основними результатами фінансового прогнозування, здійсненого аудиторською компанією Ernst&Young, а також розглянути можливість виділення компанії фінансової позики або її докапіталізації.

ХК "Київміськбуд" створено на базі майна державної комунальної будівельної корпорації "Київміськбуд" у 1994 році шляхом об'єднання в її статутному капіталі контрольних пакетів акцій 28 підприємств та інших активів. До складу ХК входять 40 АТ, у яких компанія володіє акціями, шість дочірніх підприємств і 51 підприємство на правах асоційованого члена.

Основним акціонером ПрАТ "ХК "Київміськбуд", згідно з даними НКЦПФР, є Київська міськрада (80%).

За даними Openadtabot, "Київміськбуд" у 2022 році отримав 35,8 млн грн чистого збитку проти 4,3 млн грн чистого прибутку в попередньому році. Водночас його виторг зріс на 23% і становив 1,8 млрд грн.

За даними НБУ, на вересень Сенс Банк за розміром активів (103,39 млрд грн) посідав 9-те місце серед 64 банків України. Його націоналізували наприкінці липня за спеціально ухваленим законом як системно важливий банк із мажоритарними акціонерами з російської Альфа-Груп, які потрапили під санкції. Тоді ж держава призначила нові правління і наглядову раду.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Рада узаконила онлайн спілкування платників із податковою та вирішила ще кілька їхніх проблем

Перший транш у 4,5 млрд євро надійде в Україну в березні - зустріч фон дер Ляєн і Шмигаля

Для відновлення електромереж Миколаївської області після обстрілів РФ необхідно 11,2 млрд грн - голова обленерго

США запровадили санкції проти НСПК і низки банків РФ

Майбутні енергоблоки АЕС будуть додатково захищені на проєктному рівні - Котін

Мінекономіки визначило три ключові показники вартості розмінування

Україна не продає своє зерно на польський ринок в останні п’ять місяців, українське зерно йде транзитом - Шмигаль на кордоні

"Укрнафта" профінансувала закупівлю понад 1000 FPV-дронів для ЗСУ

13-й пакет санкцій ЄС стосовно РФ включає понад 70 найменувань товарів і технологій

Власник Concorde Capital заявляє про продовження тиску ДБР й Офісу генпрокурора на компанію

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА