Інтерфакс-Україна
19:59 22.11.2023

"Нафтогаз" залучить у ЄБРР EUR200 млн

1 хв читати
"Нафтогаз" залучить у ЄБРР EUR200 млн

НАК "Нафтогаз України" залучить у Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) EUR200 млн для зміцнення енергетичної безпеки країни, повідомила пресслужба компанії в середу ввечері.

За її даними, відповідну угоду підписали голова НАК Олексій Чернишов і керуючий директор ЄБРР у країнах Східної Європи та Кавказу Маттео Патроне.

"Це дуже важливий крок для зміцнення енергетичної стійкості нашої країни в умовах війни. Я щиро вдячний ЄБРР та безпосередньо Маттео Патроне за співпрацю та послідовну підтримку України в цей непростий час", - зазначив Чернишов.

У пресслужбі також уточнили, що кредитна угода набуде чинності після оформлення держгарантій.

Як повідомлялося, "Нафтогаз" наприкінці 2022 року залучив кредит ЄБРР на EUR300 млн, а на початку 2023 року отримав грант майже на EUR200 млн на закупівлю газу.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Україні накопичено 10,8 млрд куб. м газу при урядовому плані на 1 листопада 13,2 млрд куб. м і щодобовій закачці 50 млн куб. м

Канада скасовує частину митних зборів на американську продукцію - прем'єр

ПУМБ у I-пів.-2025 увійшов у першу 5-ку найбільших банків за загальними активами, ОТП Банк – у першу 10-ку

Житнє борошно і свинина лідирують за темпами росту цін в січні-липні

Рада розгляне законопроєкт про легалізацію криптовалют на відкритті наступної сесії - Гетманцев

Найприбутковішими банками в I півріччі стали Приват, Ощад, Райф, Укрексім та ПУМБ, найзбитковішими – РВС та Альянс

Попит покупців житла на фінпрограми забудовників із подовженим терміном розстрочки росте – девелопери

Мобілізовані отримають право на пільгову іпотеку – "Укрфінжитло"

Україна накопичила 2,4 млн тонн вугілля та приблизно 11 млрд куб. м газу – Кулеба

Укрексімбанк ввів у правління директора департаменту корпоративного бізнесу Мойсєєнка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА