16:43 24.11.2023

Мінагрополітики: У центрі саміту "Зерно з України" - план постачань українського продовольства країнам, які його потребують, у 2024 р.

1 хв читати
Мінагрополітики: У центрі саміту "Зерно з України" - план постачань українського продовольства країнам, які його потребують, у 2024 р.

Україна розраховує за результатами 2-го міжнародного саміту української гуманітарної ініціативи "Зерно з України" підготувати план експорту продовольства, зокрема зерна, країнам, які цього потребують, повідомив перший заступник міністра аграрної політики Тарас Висоцький в ефірі єдиного національного марафону.

"Завдяки рішенню 1-го саміту і згідно з фінансовою допомогою країнам, насамперед Африки та Азії у співпраці з ООН, Україні вдалося поставити кілька сотень тисяч безоплатного продовольства, пшениці та іншого, країнам, які мають у ньому потребу", - нагадав заступник міністра.

За його інформацією, наразі триває робота в аналогічному напрямі - збирають пропозиції, щоб чітко зафіксувати, скільки можна буде допомогти поставити українського продовольства, насамперед країнам Африки та Азії.

"Основна мета - забезпечення вільного доступу до українського продовольства країнам, які його потребують... Дуже важливо, щоб цей вільний доступ був постійним, безпечним і дав змогу країнам, які є нетто-імпортерами продовольства, купувати цю продукцію за доступною ціною для власних споживачів", - акцентував Висоцький.

За його словами, за результатами саміту, в якому підтвердили свою участь понад 30 країн, буде оголошено новий план на наступний рік.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський запросив низку глав держав узяти участь у саміті української гуманітарної ініціативи "Зерно з України", який відбудеться в Києві 25 листопада.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Ослаблення гривні на тижні супроводжувалося скороченням інтервенцій НБУ

"Автострада" перемогла в процедурі закупівлі з будівництва метро на Виноградар

Україна затвердила умови приватизації ОГХК із початковою ціною 3,9 млрд грн

Україна затвердила умови приватизації ОГХК з початковою ціною 3,9 млрд грн

Голова енергокомітету ВР допускає прискорене ухвалення рішення про скасування ПДВ і мита на енергообладнання для початку його дії з 1 серпня

Кабмін дозволив районним військовим адміністраціям погоджувати підвищення зарплат на прифронтових територіях

Гривня в п'ятницю подешевшала до нового мінімуму 41,04 грн/$1

Кабмін спрямував додаткові 6,8 млрд грн на програму "єВідновлення"

Кабмін виділив додаткові 1,9 млрд грн на відновлення теплопостачання Харкова

ТРЦ Respublika Park інвестує мільйони в альтернативні системи електропостачання для безперебійної роботи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА