Інтерфакс-Україна
18:20 30.11.2023

Німеччина через KfW надасть Україні ще EUR50 млн гранту на рефінансування "5-7-9"

1 хв читати

Міністр фінансів України Сергій Марченко підписав грантову угоду з німецьким державним банком розвитку (KfW) на EUR50 млн на компенсацію витрат відсоткової ставки для малого та середнього бізнесу за державною програмою "Доступні кредити 5-7-9%", повідомляє пресслужба відомства в четвер.

"Кошти буде спрямовано на рефінансування витрат за програмою "Доступні кредити 5-7-9%", що дасть змогу й надалі забезпечувати доступ малому та середньому бізнесу до пільгового кредитування", - зазначив Марченко і висловив подяку уряду Німеччини за співпрацю та системну підтримку України.

Він наголосив, що виділені EUR50 млн стануть вагомим внеском в удосконалення наявних програм фінансової підтримки бізнесу.

Міністр також зауважив, що Фонд розвитку підприємництва (ФРП) є ключовою інституцією доступного фінансування для українського бізнесу, спрямованого на відновлення та розвиток підприємництва в умовах воєнного стану.

"Уряд ФРН продовжує підтримувати українську сторону та сприяє подальшим грантам", - зазначила очільниця штабу з питань України Федерального міністерства економічного розвитку та співробітництва (BMZ) Ульріке Хопп-Нішанка.

Вона нагадала, що торік KfW надав EUR150 млн для програми "5-7-9".

"Ці кошти є важливою складовою німецько-українського співробітництва задля розвитку, загальна сума якого лише у 2023 році становила понад EUR600 млн", - зазначила Хопп-Нішанка.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НКРЕКП затвердила тарифи ОСР на розподіл електроенергії на 2026р зі збільшенням в середньому на понад 3%

НКРЕКП підвищила тариф "Укренерго" на передачу е/е на 4% на I кв.-2026 і ще на 4% – до кінця 2026р

НКРЕКП затвердила тариф "Укренерго" на диспетчеризацію на 2026р в 110,03 грн/МВт*год

НБУ оштрафував банк "Південний" на 18,5 млн грн та ФК "ФІНАКО" на 1,28 млн грн

НКРЕКП затвердила тариф "Укренерго" на передачу е/е в 713,68 грн/МВт*год та в 742,91 грн/МВт*год – на другому

Майже 80% європейців вважають, що євро вигідний для ЄС - опитування

"Нафтогаз" запустив мобільний застосунок "Куб" для розрахунків за газ та інших дій

Кабмін дозволив "Укренерго" купувати електроенергію для покриття технологічних втрат на спецторгах - Свириденко

Впровадження збалансованого підходу щодо ПДВ на ФОП планується не раніше 2027р

Netflix купить активи Warner Bros. Discovery в рамках угоди на $72 млрд

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА