Інтерфакс-Україна
15:24 02.12.2023

Впровадження порядку про кінцевих бенефіціарів відтерміновано до 1 квітня

1 хв читати
Впровадження порядку про кінцевих бенефіціарів відтерміновано до 1 квітня

Міністерства юстиції та фінансів відтермінували до 1 квітня 2024 року запровадження порядку повідомлення суб'єктом первинного фінансового моніторингу (СПФМ) держателя Єдиного держреєстру юридичних і фізичних осіб (ЄДРПОУ) про виявлення розбіжностей за підсумками перевірки про кінцевих бенефіціарів-власників та/або структуру власності юросіб із відомостями в реєстрі.

"З метою вжиття всіма суб'єктами первинного фінансового моніторингу організаційних заходів, необхідних для запровадження механізму повідомлення власника ЄДРПОУ...", - таку причину відтермінування назвало Міністерство юстиції в повідомленні на своєму сайті.

На такий самий строк відтерміновано і введення в дію порядку повідомлення про такі розбіжності й СПФМ, який їх виявив, спеціально уповноваженому органу.

Як повідомлялося, передбачалося, що ці порядки запрацюють із 1 грудня 2023 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Три лідери ринку аудиту обслуговують банки з 84% активів системи – НБУ

МВФ планує розглянути виділення Україні $0,4 млрд за підсумками 7-го перегляду програми EFF 28 березня

Чисті інтервенції НБУ за минулий тиждень зросли на 18%

Торгівля тютюновими виробами в 2025р скоротилася на 8%, натомість кількість ліцензійних продавців зросла - Гетманцев

ДТЕК за тиждень повернув енергозабезпечення для понад 163 тис. абонентів у трьох областях

ВИПРАВЛЕНА: Укрексімбанк закривають два відділення, ПУМБ – один розрахунково-касовий центр

ПриватБанк з 1 квітня збільшує дохідність депозитів у гривні до 13-14%

Реальна вартість опалення в Києві на 45-50% вища за тарифи – директор СП "Енергозбут"

Українцям у другій половині лютого виплачено 703 млн грн за програмою "Зимова єПідтримка"

Модернізація будинків Києва дозволила в ОЗП2024/2025 знизити платіжки за опалення приблизно на третину

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА