Інтерфакс-Україна
14:21 12.12.2023

monobank заявляє про відбиття масованої DDoS-атаки

1 хв читати
monobank заявляє про відбиття масованої DDoS-атаки

Віртуальний monobank, другий за величиною емітент карток в Україні, заявляє про відбиття масованої DDoS-атаки вдень у вівторок.

"Відбили", - написав співвласник monobank Олег Гороховський у телеграмі.

Раніше у вівторок через хакерську атаку стався збій у мережі найбільшого українського оператора зв'язку "Київстар", що частково також торкнулося роботи платіжної інфраструктури.

"У зв'язку з перебоями в роботі "Київстар" деякі pos-термінали, банкомати і термінали самообслуговування можуть працювати нестабільно або не мати зв'язку... Через брак мобільного зв'язку клієнти можуть зателефонувати на підтримку за допомогою "Приват24", а також написати в чат-онлайн, для цього достатньо лише доступу до інтернету", - зазначав, зокрема, найбільший у країні державний ПриватБанк.

Мобільні оператори "Vodafone Україна" і lifecell заявляють про нормальну роботу їхніх мобільних мереж, однак через великі навантаження на канали обслуговування в низки абонентів "Vodafone Україна" виникли проблеми з роботою мобільного застосунку.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Бізнес-омбудсменом замість експосла Канади Ващука стане експосол Німеччини Фельдгузен

Фінансування Плану гуманітарного реагування для України у 2025р. впало до 51,8% за скорочення плану на 15% – ООН

Оновлена стратегія управління держборгом України зберігає фокус на залученні роздрібних інвесторів

НБУ підвищив порогове значення заборгованості для даних з кредитреєстру до 86,47 тис. грн

Держбанк організував з 5 банками консорціумний кредит на 21,5 млрд грн для підприємства ОПК під держгарантію

"Укрнафта" завершила ребрединг колишніх АЗК Shell

Ліцензування "Ростехнадзором" блоку ЗАЕС нікчемне і не несе правових наслідків – Міненерго

Світовий банк позичив Україні $196,3 млн під гарантії Японії за проєктом SURGE зміцнення фіскального управління

Громади затвердили 97% місцевих бюджетів на 2026 рік

Імпорт е/е в Україну збільшився удвічі завдяки падінню цін в країнах ЄС на різдвяні канікули – очільник "Укренерго"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА