Інтерфакс-Україна
15:39 12.12.2023

"Укрзалізниця" планує вийти на чистий прибуток 7 млрд грн у 2023 р.

2 хв читати
"Укрзалізниця" планує вийти на чистий прибуток 7 млрд грн у 2023 р.

"Укрзалізниця" ("УЗ") планує за підсумками 2023 року одержати 7 млрд грн чистого прибутку після 9,6 млрд грн чистого збитку 2022-го, повідомив голова правління компанії Євген Лященко на підсумковій зустрічі команди Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури з дипмісіями й громадськістю в Києві у вівторок.

За його словами, "УЗ" у 2023 році отримає рекордний дохід за останні п'ять років у розмірі 99,6 млрд грн, 82,1 млрд з якого припадає на вантажні перевезення, 8,4 млрд грн - пасажирські перевезення і 9,1 млрд грн інші доходи.

Згідно з представленими ним даними, у 2022 році доходи "УЗ" впали до 75,7 млрд грн із 86 млрд грн 2021 року і 90,4 млрд грн 2019 року.

Зокрема, надходження від вантажних перевезень минулого року скоротилися до 63 млрд грн із 72,3 млрд роком раніше, пасажирських перевезень - до 5,9 млрд грн із 6,2 млрд грн, а інші доходи - до 6,8 млрд грн із 7,5 млрд грн.

Лященко зазначив, що вийти на прибуток 2023 року "УЗ" допомогла реалізація заходів з оптимізації операційної діяльності, крім того 70% операційних закупівель за вартістю вже здійснюються за прямими контрактами з виробниками.

За словами глави компанії, зокрема, з березня 2023 року на закупівлях дизельного пального "УЗ" заощадила понад 1 млрд грн завдяки коригуванню норм пального і практик закупівлі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НБУ затвердив вимоги до діяльності значимих фінансових компаній

Держподатслужба викрила схему заниження виторгу закладами харчування для ухилення від сплати податків

НБУ сподівається на врахування його інфляційних цілей урядом

НБУ сподівається на вирішення зовнішньоторговельного дефіциту в середньостроковій перспективі природним шляхом

НБУ фіналізує законопроєкт для подання заявки на отримання еквівалентності в банківському регулюванні ЄС

Укргазбанк надав TBF Group EUR5 млн на енергоефективні проєкти

НБУ сподівається на прийняття Радою змінених законопроєктів щодо фінмоніторингу для вступу в SEPA

НБУ лобіює внесення РФ до "сірого списку" ЄС

НБУ вивчає питання переходу на євро, проте курсоутворюючою валютою для України залишається долар

Уряд за липень компенсує 135,9 млн грн за придбану аграріями вітчизняні с/г техніку та обладнання

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА