15:28 13.12.2023

"Київтеплоенерго" провело тренування з розгортання мобільних котелень і перепідключення теплоджерел на альтернативне живлення

1 хв читати
"Київтеплоенерго" провело тренування з розгортання мобільних котелень і перепідключення теплоджерел на альтернативне живлення

Комунальне підприємство "Київтеплоенерго" (КТЕ) в межах масштабних навчань міських служб змоделювало оперативне під'єднання важливих соціальних об'єктів до пересувних котелень на випадок зупинення великих теплоджерел.

"У разі масованих ракетних атак для обігріву лікарень та інших критично важливих закладів соцсфери можуть бути задіяні більше двадцяти мобільних котелень", - повідомила компанія в середу.

Тренування з оперативного розгортання таких котелень було проведено на базі Київського міського центру радіаційного захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Як поінформували в КТЕ, дві пересувні котельні на автоплатформах доставили та під'єднали до вводу лікарняних тепломереж. У разі надзвичайної ситуації котельні можуть працювати в автономному режимі та обігрівати лікарні. Теплова потужність мобільної котельні становить 600 кВт (або понад 0,5 Гкал/год) - вона виробляє теплоносій із температурою до 80°C. При цьому температуру можна регулювати залежно від погодних умов. Котельня обладнана генератором.

"Головні переваги мобільних котелень - це автономність, автоматизація та енергоефективність. За рахунок розміщення безпосередньо біля будівлі-споживача мінімізуються тепловтрати, натомість підвищується надійність теплопостачання", - зазначили на підприємстві.

Крім того, КТЕ також відпрацювало оперативне перемикання обладнання теплоджерел до альтернативних джерел живлення - генераторів.

"Нагадаємо, понад 60% котелень Київтеплоенерго вже оснащені генераторами, які забезпечують стале теплопостачання у разі перебоїв з електропостачанням", - наголосили в КТЕ.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Кабмін зняв з експортерів е/е зобов'язання сплати 80% прибутку від експорту "ГарПоку"

Бюджет оборонних закупівель коштом держбюджету у 2024 році становить $6 млрд - Камишін

Кабмін спрощує умови для імпорту Україною електроенергії

ЄС може виділити Україні EUR1,5 млрд у квітні та EUR1,9 млрд у травні за Ukraine Facility

Графіки відключень е/е тривають у Харківській області, у денні години в енергосистемі профіцит - Міненерго

ЄС виділяє EUR121 млн на докапіталізацію ЄБРР для збільшення допомоги Україні

"Енергоатом" і Westinghouse розпочали проєкт будівництва ХАЕС-5,6 за технологією АР1000

Учасники весняних зборів МВФ і Світового банку знову обговорять підтримку України

Агроекспортерам потрібно диверсифікувати ринки збуту, не очікуючи обмежень ЄС - Мінагрополітики

JKX Oil&Gas відмовилася від продажу активів в Угорщині й має намір стати енергокомпанією середньої величини в ЦСЄ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА