Інтерфакс-Україна
15:03 19.12.2023

Електропостачання відключених унаслідок позаштатної ситуації на Ладижинській ТЕС споживачів відновлено - ДТЕК

1 хв читати
Електропостачання відключених унаслідок позаштатної ситуації на Ладижинській ТЕС споживачів відновлено - ДТЕК

Енергетики Ладижинської ТЕС та АТ "Вінницяобленерго" оперативно відновили енергопостачання всіх ліній електропередач, що від'єднувалися внаслідок позаштатної ситуації на ТЕС, повідомила група ДТЕК.

"Енергопостачання споживачів відновлено", - йдеться в оновленні ДТЕК у фейсбуці станом на 14:40.

Як повідомлялося, кілька районів Вінницької області були знеструмлені через аварію на Ладижинській ТЕС.

Як пояснила компанія "ДТЕК" у фейсбуці, сьогодні на Ладижинській ТЕС під час виконання команди диспетчера з перемикання ліній виникла позаштатна ситуація, унаслідок якої спрацював автоматичний захист. Це призвело до тимчасового від'єднання видачі потужності на лінії електропередачі.

Там зазначили, що енергетики невідкладно розпочали усувати причини вимикання й докладають усіх зусиль для якнайшвидшого відновлення електропостачання в регіоні. Також повідомлялося про початок поступового підключення споживачів до електроенергії.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість авіаперельотів у Євросоюзі цього літа залишилася нижчою за рівень 2019 р.

Україна та ЄС ухвалили рішення про скасування частини тарифів та збільшення квот на експорт аграрної продукції

МВФ покращив очікування щодо зростання глобальної економіки на 0,2 в.п, до 3,2% у 2025 році

НБУ оновив методику формування технічних резервів страховиків

Уряд продовжив дію ПСО для суб'єктів ринку газу та підвищив його ціну для виробників е/е до 31 березня 2026р на 14,3-16,7%

Ощад профінансував 100 МВт генерації електроенергії для ММСБ

НБУ змінив правила резервування для стимулювання довгострокового фінансування

Світовий попит на сталь у 2025р. збережеться на рівні 2024р. і зросте у 2026-му на 1,3% - оновлений прогноз Worldsteel

Член наглядової ради Укрексімбанку вибачилася за комунікацію про введення 500 грн комісії по валютних картках

Попит на товари автономного енергозабезпечення виріс вчетверо – Епіцентр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА