Інтерфакс-Україна
18:38 05.01.2024

"Київтеплоенерго" перевело роботу оперативних бригад у посилений режим через похолодання

1 хв читати
"Київтеплоенерго" перевело роботу оперативних бригад у посилений режим через похолодання

Комунальне підприємство "Київтеплоенерго" (КТЕ) переводить роботу 38 аварійних бригад у посилений режим з огляду на зниження температури.

"Уся спецтехніка пройшла додатковий огляд і готова до роботи в умовах низьких температур. У разі виявлення пошкоджень аварійники будуть готові оперативно розпочати ремонтні роботи та відновити подачу теплоносія в максимально стислі терміни", - повідомила компанія в п'ятницю.

За інформацією КТЕ, у посилений режим чергування також переведено оперативний персонал теплоелектроцентралей, котелень і диспетчерів, щоб максимально швидко реагувати на можливі аварійні ситуації.

Обладнання теплоджерел столиці також пройшло додаткову перевірку роботи в умовах підвищених навантажень.

"Згідно із затвердженим графіком відбуватиметься поступове збільшення температури теплоносія від київських ТЕЦ і задіяних в опалювальному сезоні котелень, щоб забезпечити комфортну температуру у квартирах киян", - зазначили в "Київтеплоенерго".

Джерело: https://t.me/kyivteploenergo/1197

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄІБ може вкласти EUR15 млн в Ukraine Phoenix Tech Fund

Підтримка підприємницької ініціативи ветеранів має будуватися на державно-приватному партнерстві – голова НБУ

Загальний обсяг виділеного від ЄБРР фінансування для України сягнув EUR7,6 млрд

ЄБРР виділив "Новій пошті" кредит до EUR50 млн

Проєкт BGV Graphite дає початок визнанню Європою потенціалу України щодо критичної сировини – топменеджер BGV Group на URC-2025

ЄБРР надає VARUS позику в розмірі $25 млн на стале енергоефективне зелене розширення

Україна в рамках Food from Ukraine буде надавати гуманітарну допомогу продуктами харчування

ЄБРР надає понад EUR65 млн кредитів на муніципальні проєкти українських міст

Україні для відновлення та розвитку потрібні безпека, забезпечення гарантій та страхування інвестицій – CCO "Метінвесту" на URC-2025

ЄБРР надав ПриватБанку та Укргазбанку гарантії для залучення EUR900 млн кредитів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА