Інтерфакс-Україна
10:34 09.01.2024

Понад 1000 населених пунктів залишилися без світла через негоду - Міненерго

1 хв читати
Понад 1000 населених пунктів залишилися без світла через негоду - Міненерго

Через негоду, яка не вщухає в Україні, знеструмлено 1 025 населених пунктів, повідомило Міністерство енергетики.

"У Дніпропетровській області без електропостачання майже 29 тис. споживачів у 324 населених пунктах, в Одеській області знеструмлено 268 населених пунктів, у Миколаївській - 215, у Кіровоградській області - 146", - наведено статистику в оновленні в телеграмі у вівторок.

Крім того, відключено 59 населених пунктів у Запорізькій області, 14 - у Херсонській, дев'ять - у Чернігівській, вісім - у Чернівецькій областях.

"Аварійні бригади в постраждалих від негоди регіонах переведено на цілодобовий режим роботи. Туди направлено додаткову техніку з інших областей. Однак роботу та пересування ускладнює ожеледь", - описало ситуацію міністерство.

Як повідомлялося, на ранок понеділка без світла через несприятливі погодні умови були майже 400 населених пунктів.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Джерела реалізації економічного плану для України домовились детально опрацювати протягом найближчих тижнів – Свириденко

Росія втратила трильйони доларів через заниження вартості її нафти та нафтопродуктів – СЗР про ефект санкцій проти РФ

Оприлюднено алгоритм отримання держсертифікатів на право легально працювати з тваринами

Біржовий продаж лісу "Лісів України" з II-кв.-2026 враховуватиме рейтингування доброчесності покупців – Соболев

Відмова від перевалки українського зерна загрожує банкрутством польських транспортних компаній – ЗМІ

Оприлюднено алгоритм отримання держсертифікатів на право легально працювати з тваринами

Система е-аудиту з використанням файлів SAF-T UA запрацювала в Україні з 1 січня

Доходи держбюджету-2025 зросли на 24%, видатки - майже на 20% - Підласа

Глава Мінекономіки анонсував запровадження повного цифрового контролю за лісозаготівлею

Бізнес занепокоєний ризиками через скорочення строків повернення акцизних марок, закликає уряд переглянути їх

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА