13:01 09.01.2024

До Консультативної ради титанової "Велти" увійшов генерал армії США у відставці Веслі Кларк

3 хв читати
До Консультативної ради титанової "Велти" увійшов генерал армії США у відставці Веслі Кларк

До Консультативної ради материнської компанії групи "Велта" з активами з видобутку титановмісних руд у Новомиргороді (Кіровоградська обл.) - Velta Holding US (США) - увійшов генерал армії США у відставці Веслі Кларк.

Як повідомив СЕО і співвласник "Велти" Андрій Бродський на своїй фейсбук-сторінці, 2023 рік був дуже непростим для бізнесу компанії "Велта", поточної діяльності та для розвитку проєкту в США. Але незважаючи ні на що, компанія рухається вперед.

Водночас він уточнив, що "Велта" вже не просто компанія, а група компаній, що розвивається за кількома напрямами і в двох країнах.

"Важко, але ми ростемо, що вимагає змін в управлінні групи. Вони відбуваються, і зараз ми формуємо advisory board, який через деякий час перетвориться на повноцінний Board. У нашій консультаційній Раді вже понад два роки працює мій великий друг Метью Мюррей, а сьогодні (8 січня - ІФ-У) я хочу офіційно представити вам нового члена advisory board Velta Holding US - нашої головної компанії групи. Це - генерал Веслі Кларк!", - написав Бродський.

Веслі Кларк - генерал армії США у відставці, випускник Військової академії Вест-Пойнт, має видатну військову кар'єру. Він був поранений у бою, коли служив командиром піхотної роти у В'єтнамі. Пізніше генерал Веслі Кларк командував на рівні батальйону, бригади та дивізії, а також обіймав ключові посади в штабі. Перед відставкою був на посаді Верховного головнокомандувача об'єднаних збройних сил НАТО в Європі. Уже у відставці став інвестиційним банкіром і членом ради директорів, радником понад 100 компаній у сфері енергетики, фінансів, гірничодобувної промисловості та технологій.

Кларк від початку війни в Україні має проукраїнську позицію. Його перший візит до України відбувся 1964 року. Пізніше 1994 року він приймав перші американсько-українські військові переговори як генерал-лейтенант. Після виходу у відставку генерал неодноразово відвідував Україну, особливо після подій на Майдані. Кларк має великий досвід управління дуже великими об'єктами в найімовірніших кризових ситуаціях, а найголовніше - володіє надзвичайно стратегічним мисленням, зазначив глава "Велти".

"Я впевнений, що разом ми зможемо впоратися з кризовими явищами, спричиненими як війною, так і не типовою ринковою ситуацією. Але вважаю, що найголовніше - ми разом із генералом Кларком можемо дати дуже велике прискорення проєкту Velta з будівництва заводу з виробництва металічного титану в Сполучених Штатах, адже титан є одним з основних оборонних матеріалів і має стати для України металом Перемоги!", - резюмував топменеджер.

Своєю чергою, у пресрелізі компанії уточнюється, що з огляду на досвід генерала у військовій і технологічній сфері та розуміння постійного зростання світового попиту на титан, Кларк допомагатиме команді "Велти" інтегрувати українську технологію отримання титану Velta Ti Process у промисловість США.

"Партнерство Америки, країн НАТО та України - ключове для стримування російської агресії. І я вважаю, що взаємний обмін сучасними технологіями та ресурсами лише посилить цей союз. Титан - критична сировина і незамінний метал в аерокосмічній і військовій сферах, тому моя мета - допомогти відкрити новий доступ до цього матеріалу разом із "Велтою" через сучасне виробництво, посилене технологіями", - прокоментував генерал, слова якого наведені в пресрелізі.

ТОВ "ВКФ Велта" зареєстровано у квітні 2000 року. Основною діяльністю є видобуток і виробництво ільменітового концентрату.

ТОВ "Велта Холдинг" належить 100% ТОВ "ВКФ "Велта". Кінцевими бенефіціарами є три фізособи: Андрій Бродський (60%), Вадим Москаленко (20%) і Віталій Малахов (20%).

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Розвиток ринку біометану допоможе аграріям диверсифікувати бізнес - Мінагрополітики

Moneyveo планує збільшити частку на ринку споживчого кредитування до 14,5-16,5% у 2024 р.

Фінкомпанії з обмеженням ставки за мікрокредитами 1% на добу будуть обережнішими у виборі клієнтів - думка

"Метінвест" у I кв. наростив сплату податків до бюджету України на 70%, до 4,2 млрд грн - СЕО

ПриватБанк перерахував до бюджету майже 50 млрд грн податку на прибуток і дивідендів за 2023 рік

Україна в суботу передавала надлишки е/е Польщі обсягом 1600 МВт-год і обмежувала ВДЕ - Міненерго

Сума завданих збитків унаслідок ворожих обстрілів Курахівської ТЕС становить майже 1 млрд грн - ОВА

Дніпропетровська область отримає понад 3,2 млрд грн у рамках економічної платформи "Зроблено в Україні"

Ракетний удар РФ зруйнував ємності з агропродукцією в порту Південний

Кількість офіційно безробітних українців у березні зросла на 8%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА