Інтерфакс-Україна
17:04 09.01.2024

Харківські енергетики двічі за останні два дні потрапили під обстріли РФ - Міненерго

1 хв читати
Харківські енергетики двічі за останні два дні потрапили під обстріли РФ - Міненерго

За останні два дні бригада електромонтерів із шести осіб Липецького РЕМ АТ "Харківобленерго" двічі потрапила під ворожий обстріл, повідомило Міністерство енергетики.

Згідно з його повідомленням у телеграм-каналі у вівторок, 8 січня енергетики опинилися під артобстрілом ворога в с. Веселому, у вівторок за 200 метрів від місця роботи енергетиків у с. Слобожанському розірвалася ворожа авіабомба.

Як зазначило Міненерго, ситуація ускладнювалася через погодні умови - ожеледь не давала змоги швидко залишити небезпечну зону.

"На щастя, енергетики не постраждали і, попри терор ворога, змогли виконати свою роботу - відновили електропостачання в чотирьох населених пунктах для понад 1,1 тис. споживачів", - наголосило міністерство.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МХП вважає найбільш пріоритетними ринками для експорту агропродукції ЄС, Велику Британію, Японію, США і Канаду

США витратили 15-20% свого світового запасу протиракет до комплексу THAAD всього за 11 днів ірано-ізраїльскої війни - ЗМІ

Імпорт в Україну легкових авто за 5 міс. збільшився на 5%

Промвиробництво в Україні у квітні-2025 скоротилося на 6,4% - Держстат

Україна за 5 міс. зберегла імпорт вантажних авто на торішньому рівні

Законопроєкт про страхування військових ризиків спрямований на створення в Україні внутрішнього механізму перестрахування - НАСУ

Агропідприємство в Харківській області постраждало від обстрілу, збитки становлять близько 300 млн грн

Курс євро до гривні у понеділок вчергове сягне історичного максимуму – 48,78 грн/1EUR

Зеленський розширив Раду з питань підприємництва до 11 галузевих комітетів – Єрмак

"Укрнафта" планує застосувати чисті технології норвезької Ennox Technology & Partners в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА