19:15 11.01.2024

"Енергоатом" зареєстровано як акціонерне товариство

1 хв читати
"Енергоатом" зареєстровано як акціонерне товариство

Відбулася державна реєстрація акціонерного товариства "НАЕК "Енергоатом", повідомив в.о. члена правління компанії Хартмут Якоб.

Як написав він у своєму фейсбуці, це відбулося в четвер, як і реєстрація статуту компанії, затвердженого урядовою постановою про утворення АТ від 29 грудня 2023 року.

"Переходимо до абсолютно нового етапу в розвитку атомної енергетики України – впровадження в "Енергоатомі" міжнародних стандартів корпоративного управління (...). Можу з гордістю відзначити, що робоча група з питань корпоратизації "Енергоатома", яку я мав честь очолити восени 2022 року, зробила важливий внесок у досягнення спільної мети", - зазначив він.

Як повідомлялося, держпідприємство "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" перетворено на акціонерне товариство, 100% акцій якого належить державі 29 грудня 2023 року.

План перетворення "Енергоатома" на АТ затверджено урядовим розпорядженням №571-р від 27 червня 2023 року. Процес має завершитися до березня 2024 року.

9 січня президент держпідприємства "НАЕК "Енергоатом" Петро Котін призначений в.о. голови правління новоствореного АТ "НАЕК "Енергоатом".

В.о. членів правління компанії призначено Хартмута Якоба, Юрія Шейка та Олександра Остаповця.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА