Інтерфакс-Україна
18:38 12.01.2024

Шмигаль: Поки що електроенергії достатньо, щоб не застосовувати графіків відключень, але можливі нештатні ситуації

1 хв читати
Шмигаль: Поки що електроенергії достатньо, щоб не застосовувати графіків відключень, але можливі нештатні ситуації

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявляє, що наразі електроенергії достатньо, щоб не застосовувати графіків відключень, але через негоду можливі позаштатні ситуації.

"Ми пройшли майже половину зими. Завдяки попередній підготовці та професіоналізму енергетиків - пройшли вдало. 10 січня було зафіксовано рекордне споживання енергосистеми. Енергетика країни працювала на піку можливостей і вдало склала цей іспит. Поки що електроенергії достатньо, щоб не застосовувати графіків відключень. Але через негоду і попередні руйнування можливі нештатні ситуації", - сказав Шмигаль на засіданні уряду в п'ятницю.

З огляду на це прем'єр укотре закликав усіх до економії електроенергії.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українські експортери отримають ще рік на підготовку до виконання вимог регламенту EUDR

Енергокомітет Ради пропонує підвищити з 5% до 7% вимоги до вмісту біоетанолу в бензинах з 1 липня 2026р.

Подано понад 13 млн заявок на 1 тис. грн "Зимової підтримки", 4 млн українців уже отримали виплати

Елеватори не встигають сушити кукурудзу врожаю-2025 через надмірну вологість - аналітики

Бізнес закликає Кабмін зробити безперервною процедуру перебронювання працівників із чинною відстрочкою

"Ковальська" розпочала видобуток річкового піску на Жавинському родовищі в Чернігівській області

Ексвласники ПриватБанку не сплатили понад $3 млрд за рішенням Високого суду Англії, банк переходить до примусового виконання

Україна та МВФ досягли домовленості про нову 4-річну програму EFF на $8,1 млрд на рівні персоналу

Україна та власники ВВП-варантів відновили переговори щодо реструктуризації

Україна імпортувала за 10 міс. картоплі у 5,1 раза більше, ніж рік тому

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА