Інтерфакс-Україна
18:12 18.01.2024

Україна планує запустити Фонд розвитку до середини 2024 року - заступник глави ОП Шурма

1 хв читати
Україна планує запустити Фонд розвитку до середини 2024 року - заступник глави ОП Шурма

Запуск Фонду розвитку України (UDF), який створюють у співпраці з BlackRock і JP Morgan, планують у першій половині цього року, імовірно, перед або до Ukraine Recovery Conference-2024, яка відбудеться 11-12 червня в Берліні, повідомив заступник глави Офісу президента Ростислав Шурма.

"Зараз наш реалістичний таймінг - це до середини цього року", - сказав він у четвер у Давосі на дискусії в Українському домі, організованій Фондом Віктора Пінчука, Horizon Capital і WNISEF.

Шурма нагадав, що спочатку такий запуск планували на другу половину 2023 року, однак його відклали у зв'язку з нестачею початкового капіталу через відмінність реальної ситуації на фронті від тієї, що очікувалася на той час.

"Ми говоримо про пів мільярда цільового капіталу. Ми будемо працювати над зростанням цієї суми. Мета - мільярд. Але я не знаю, може, до 2025 року розклад буде не такий", - уточнив заступник глави ОП.

Він висловив сподівання, що цей проєкт у спільній роботі з приватним сектором забезпечить залучення кількох мільярдів додаткових інвестицій в Україну. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Середня інвестиція в українську курортну нерухомість зросла до $150-200 тис.

"Укрнафта" ребрендувала вісім колишніх АЗК Shell у Київській області

Уряд продовжив на ОЗП 2025/2026 проєкт допомоги населенню прифронтових регіонів LNG, включив до нього Запоріжжя

Sky Bank акредитував для участі в програмі "єОселя" проєкт "Інтергал-Буду" у Львові

ЄБРР може виділити банку "Львів" гривневий кредит EUR40 млн та гарантії на EUR31,5 млн

ФРС знизила базову ставку вперше з грудня - на 25 б.п., як і очікувалося

ЄБРР надасть гарантію Укрексімбанку для нових енергокредитів на EUR100 млн

Україна отримала 400 додаткових квот для вантажних перевезень до Азербайджану та Боснії і Герцеговини

Україна має намір домовитися з Австралією про усунення подвійного оподаткування доходів – проєкт конвенції

Кабмін розподілив 6,2 млрд грн на "вчительську доплату"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА