Інтерфакс-Україна
13:40 19.01.2024

Глава Concorde Capital прямував до Давоса для залучення інвестицій у "Кривий Ріг Цемент" - заява компанії

2 хв читати
Глава Concorde Capital прямував до Давоса для залучення інвестицій у "Кривий Ріг Цемент" - заява компанії

Затриманий правоохоронцями на українсько-польському кордоні засновник і голова інвестиційної компанії Concorde Capital Ігор Мазепа прямував до Давоса для залучення інвестицій на проєкт модернізації виробничих потужностей ПрАТ "Кривий Ріг Цемент", йдеться в заяві компанії.

"У Ігоря Мазепи була низка запланованих зустрічей у Давосі саме з приводу залучення інвестицій у ПрАТ "Кривий Ріг Цемент". Однак тепер ми не розуміємо, як дії правоохоронців можуть вплинути на перебіг переговорів, а отже, і на розвиток підприємства, реалізацію проєкту з розширення та створення нових робочих місць", - повідомив виробник цементу на фейсбук-сторінці у п'ятницю.

Згідно із заявою, "Кривий Ріг Цемент" перебуває на фінальній стадії переговорів з інвесторами для отримання пільгового кредитування в рамках міжнародної програми відновлення України. За даними компанії, проєкт модернізації та розширення її потужностей оцінюють більш ніж у EUR15 млн.

У компанії наголосили, що Мазепа як власник і постійний представник компанії мав усі необхідні документи для виїзду з країни.

Раніше, 18 січня, Мазепу затримали на українсько-польському кордоні, а паралельно в офісі компанії та у її співробітників Державне бюро розслідування провело обшуки.

Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в Concorde Capital, правоохоронці пропонують обрати Мазепі заставу в розмірі 700 млн грн, а його братові - 500 млн грн.

У компанії також нагадали, що Мазепу затримали у кримінальній справі щодо виділення земельних ділянок загальною площею 2,4 га нібито з порушенням законодавства.

ПрАТ "Кривий Ріг Цемент" (раніше - ПрАТ "Хайдельбергцемент Україна") займається виробництвом будівельних матеріалів у трьох напрямах - цемент, бетон, гранітний щебінь. 14 травня 2019 року пов'язана з Concorde Capital кіпрська Overin Limited стала власником домінувального контрольного пакета акцій підприємства.

Згідно з прогнозом Мазепи, за підсумками 2023 року обсяг виробництва двох заводів компанії "Кривий Ріг Цемент" становитиме близько 780 тис. тонн за потужності в 1,6 млн тонн.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укренерго" законтрактувало 400 МВт базового навантаження "Енергоатома" до кінця січня

Міненерго доручено розробити програму розвитку когенерації на 2026 рік – Свириденко

Додаткові 911 МВт потужності вивільнені у загальну мережу після перегляду списків критичної інфраструктури – Свириденко

Мінсоцполітики: до 4,7 тис. грн підвищився розмір середньомісячного доходу сім’ї для отримання пільги з оплати ЖКП

Засновник UFuture Хмельницький планує у 2026р. створити навчальний центр в ІП "Біла Церква" і погасити щонайменше $10 млн кредитів

"Інтерпайп" поставив труби для реалізації великого геотермального проєкту у Словаччині

Офіційні курси гривні до долара та євро оновили мінімуми, євро вперше став дорожче 50 грн

НАЛУ підтримує ініціативу уряду щодо нового Трудового кодексу як системну реформу ринку праці

Ринок сільгоспземель 2025 року увійшов у фазу прогнозованої динаміки - Мінекономіки

Веревський через Kapenata Limited купує в "Агро-Регіону" 9 агропідприємств

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА