Інтерфакс-Україна
12:54 24.01.2024

У Харкові після ракетних обстрілів у вівторок під'єднали до мережі вже понад 10 тис. споживачів, іще 700 залишаються без світла - Міненерго

1 хв читати
У Харкові після ракетних обстрілів у вівторок під'єднали до мережі вже понад 10 тис. споживачів, іще 700 залишаються без світла - Міненерго

Після обстрілу російськими агресорами Харкова 23 січня енергетики відновили електропостачання понад 10 тис. споживачів, залишаються знеструмленими ще понад 700 абонентів, повідомило Міністерство енергетики.

Згідно з його інформацією в телеграм-каналі в середу, також триває огляд мереж у двох громадах після нічних атак. Загалом в області залишаються без світла майже 16 тис. точок обліку.

Крім того, у Харкові внаслідок бойових дій від газопостачання відключено понад 360 споживачів, за добу відновлено подачу газу 74 абонентам в обласному центрі та майже 300 абонентам в області.

Водночас через бойові дії залишаються без напруги, зокрема, 76 населених пунктів у Донецькій області та 57 - у Сумській.

У Херсоні внаслідок обстрілів без світла залишаються 3,3 тис. споживачів, в області - 26 тис. точок обліку.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нафта слабо дорожчає після зниження напередодні, Brent торгується біля $71,84 за барель

Можливим державним IPO має передувати розрахунок з міноритаріями націоналізованих АТ – глава ІГ "Універ"

Ощадбанк поки візьме на себе управління "Гулівером" і готуватиме об'єкт до потенційно можливої реалізації

Кількість ідентифікацій через BankID НБУ у першому півріччі зросла на третину

"Нова пошта" у І пів.-2025 збільшила виручку на 23%

Рада для потреб оборони збільшила видатки держбюджету-2025 на 400 млрд грн та його дефіцит на 185 млрд грн

Ощадбанк за І півріччя 2025 року профінансував енергопроєктів на 4,3 млрд грн

Об’єднане Мінекономіки стало найбільшим міністерством в уряді і буде націлене на 7 напрямків - Соболев

Рада розгляне проєкт збільшення видатків держбюджету-2025 на оборону на 412,3 млрд грн без спірних 8 млрд грн Києва

ФРС залишила базову ставку в діапазоні 4,25-4,5%, як і очікувалося

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА