Інтерфакс-Україна
11:41 26.01.2024

Споживання електроенергії продовжує знижуватися, дефіциту не передбачається - "Укренерго"

1 хв читати
Споживання електроенергії продовжує знижуватися, дефіциту не передбачається - "Укренерго"

Споживання електроенергії продовжує поступово знижуватися через потепління, виникнення дефіциту в енергосистемі не прогнозується, повідомила НЕК "Укренерго".

За її інформацією в телеграм-каналі, на ранок п'ятниці споживання на тому самому рівні, що й уранці четверга, а вчора його добовий максимум було зафіксовано приблизно о 10:30, і він був на 1,2% нижчим, ніж у середу 24 січня.

Однак, як зазначає НЕК, загальний рівень споживання залишається високим, тож споживати електроенергію економно все ж варто.

Протягом доби на теплових електростанціях в аварійний та поточний ремонт виведено два блоки.

Водночас, за даними Міністерства енергетики, у резерві є блок теплової генерації, який буде під'єднано до роботи в разі потреби.

За тривалої відсутності експорту, імпорт електроенергії здійснюється протягом усієї доби, за винятком нічних годин, зі Словаччини, Польщі, Румунії та Молдови. Загальний обсяг 4 772 МВт-год, що на 17% менше за показник у четвер. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ощад надав майже $11 млн кредиту на 10,4 МВт наступної черги "першої ВЕС на Закарпатті" 80 МВт "ФВТ"

UPG до кінця вересня відкриє 34 раніше орендованих у групи "Приват" АЗК

НДУ опрацював вже 323 заявки та передав клієнтам "Фрідом Фінанс Україна" активи на 100,5 млн грн

Ощадбанк відновив програму кредитування на авто з пробігом зі ставками від 0,01%

"Укрнафта" у I пів. отримала 5,2 млрд грн чистого прибутку

Мінекономіки і бізнес запускають новий формат дерегуляції через "Пульс" і дашборд бізнес-клімату

Ціни на свинину підвищилися через скорочення виробництва

Основні проблеми агросектора: війна, кліматичні зміни і повернення квот на експорт агропродукції в ЄС

Українські сири восени подорожчають на 5%, споживачі переходять на сирний продукт

"Укрнафта" продовжує впроваджувати стандарти API, що сприяють взаємозамінності обладнання та ефективності процесів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА