Інтерфакс-Україна
11:24 01.02.2024

Із довгострокового ремонту вийшов блок ТЕС до 200 МВт - Міненерго

2 хв читати
Із довгострокового ремонту вийшов блок ТЕС до 200 МВт - Міненерго

Після довгострокового ремонту введено в роботу блок ТЕС, який додасть до енергосистеми 200 МВт потужності, повідомило Міністерство енергетики.

За його інформацією в четвер, водночас після закінчення аварійних ремонтів до мережі підключено два корпуси теплоелектростанцій. При цьому для проведення короткострокових профілактичних робіт відключено два блоки ТЕС.

З технічних причин короткостроково відключалося обладнання на Черкаській ТЕЦ, але порушень теплопостачання не було і навантаження станції відновлено.

Водночас у резерві п'ять блоків і два корпуси теплової генерації, які будуть задіяні в разі потреби.

За інформацією НЕК "Укренерго", за добу на теплових електростанціях в аварійний і поточний ремонт вийшли три енергоблоки.

При цьому, як зазначає системний оператор, рівень споживання е/е за останню добу майже не змінився - на 9:40 четверга він на 1% вищий, ніж у цей самий час учора. Причиною цього називають хмарність у деяких регіонах, яка заважає роботі на максимальній потужності дахових сонячних електростанцій у домогосподарствах, і вони збільшують обсяги споживання електроенергії з мережі.

Водночас виникнення дефіциту в енергосистемі не прогнозується, але, як зазначає "Укренерго", незважаючи на потепління, зима триває і загальний рівень споживання залишається високим. Тому потрібно споживати електроенергію ощадливо.

Імпорт е/е приблизно на рівні вчорашньої доби - 2815 МВт-год. Він здійснюється в ранкові та вечірні години з Польщі та у вечірні - зі Словаччини. Експорт у перший день лютого відсутній. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укрзалізниця" вперше доставила нафтопродукти з Німеччини у власних вагонах

Темою Національного дня України на EXPO 2025 в Японії стала вдячність міжнародним партнерам – Свириденко

Слідство у справі про масштабне розкрадання на закупівлі обладнання для "Харківобленерго" завершено

Релокація підприємств за кордон набуває характеру стратегічного планування для диверсифікації ризиків – юрист

Чисті валютні інтервенції НБУ в липні зросли на 30,9%

IFC з EUR40 млн планує приєднатися до ЄБРР та ЄІБ у формуванні Amber Dragon Ukraine Infrastructure Fund

ЄІБ розглядає проєкт надання Україні EUR200 млн для будівництва соціального орендного житла

Україна має ухвалити законодавство щодо транспозиції Інтеграційного пакета електроенергії у III кв. 2025р

JTI Україна у I пів.-2025 після підняття акцизу збільшила податкові відрахування на 75%

"НоваПей Кредит" у II кв.-2025 збільшила чистий прибуток на 8,2% за зростання виручки у 2,4 раза

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА