Інтерфакс-Україна
08:07 06.02.2024

Країни G7 з 20 лютого мають намір посилити санкції проти імпорту російської нафти

1 хв читати
Країни G7 з 20 лютого мають намір посилити санкції проти імпорту російської нафти

Японія і країни "Великої сімки" (G7) з 20 лютого планують посилити правила щодо обмеження цін на імпорт російської нафти, повідомляє Nikkei 5 лютого.

"Якщо судноплавні та страхові компанії ведуть бізнес із дистриб'юторами нафти, які імпортують російську сиру нафту, вони будуть зобов'язані отримувати від імпортера декларацію кожного разу, коли вони грузитимуть вантаж, про відповідність верхній межі", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що посилити ці заходи домовилися "Велика сімка", Європейський Союз та Австралія.

За даними видання, імпортерів, підозрюваних у перевищенні стелі цін, проситимуть надати детальну інформацію про витрати, пов'язані з експортними процедурами, транспортними витратами і страховими внесками.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Товарообіг торговельних центрів Budhouse Group у 2025р збільшився на 27%, до 15,4 млрд грн

Попит на доставку у Glovo під час блекаутів зріс на 7,7%, кількість замовлень у Bolt Food – приблизно на 6%

"АТБ", "Таврія В", "ЛотОк" та "Дивоцін" приймають оплату нацкешбеком, "Епіцентр" та "Рукавичка" приєднаються незабаром

Україна отримала енергообладнання з шести країн Європи для відновлення енергосистеми – Шмигаль

Українці активізували закупівлю дров, їх для всіх вистачить – "Ліси України"

Втрати ритейлу через відключення електроенергії можуть сягати до 30% товарообігу – думка

Брак електроенергії загрожує молочній галузі - асоціація

НБУ попередив про фішингову розсилку листів, що імітують офіційне листування

Ринок пального в Україні повністю забезпечено ресурсом – Міненерго

В Україні запускають комплексний проєкт із модернізації зрошувальних систем

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА