Інтерфакс-Україна
17:46 06.02.2024

Кабмін України спрямує 4,5 млрд грн на відновлювальні програми в 11 областях - Шмигаль

1 хв читати
Кабмін України спрямує 4,5 млрд грн на відновлювальні програми в 11 областях - Шмигаль

Кабінет Міністрів України виділить 4,5 млрд грн субвенції на відновлювальні програми місцевим бюджетам одинадцяти областей. Це кошти для відновлення соціальної та критичної інфраструктури, повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні уряду у вівторок.

"Минулого року нам вдалося відновити 37,4 тис. об'єктів. Серед них 685 навчальних закладів, 390 медичних і соціальних закладів, майже 2,9 тис. об'єктів водо-, газо-, теплопостачання, 22,9 тис. приватних і багатоповерхових житлових будинків", - розповів прем'єр-міністр.

Він заявив, що очікує, що у 2024 році громади також ефективно використовуватимуть державну допомогу.

"Найважливіше - щоб люди бачили відчутний результат роботи місцевої влади", - наголосив Шмигаль

Представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук у своєму телеграмі повідомив, що "здійснено, відповідно до статті 19 ЗУ "Про Державний бюджет України на 2024 рік", розподіл у 2024 році обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проєктів у рамках Програми з відновлення України між місцевими бюджетами в сумі 4 млрд 498 млн 984,3 тис. грн".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін погодив створення ІП "Буковина 1" у Чернівецькій області

"Нафтогаз" залучив від ЄІБ додаткові EUR50 млн на імпорт газу

НКРЕКП заявляє про повну відповідність закону прийняття рішення про підвищення прайскепів 16 січня

Під час війни ми не можемо проводити масштабної реконструкції та робити великих інвестицій в Україні – СЕО "Метінвесту"

Курсоутворювальною валютою для України залишається долар, а січневі коливання гривні мають сезонний характер – Гелетій

Не факт, що державі потрібно рятувати всі ресторани, - думка

Ухвалення нової програми МВФ для України за базовим сценарієм очікується у третій декаді лютого – голова НБУ

Зеленський: "Нафтогаз" імпортує електроенергії більше ніж 50% від власних потреб споживання

H&M запустить онлайн-магазин в Україні у I кв. 2026р.

Нацбанк збільшив оцінку міжнародних резервів на кінець 2026р до $65 млрд, 2027р – до $72,9 млрд

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА