Інтерфакс-Україна
18:05 15.02.2024

"Нафтогаз" у 2023 р. збільшив на 20% видобуток газу на відремонтованих свердловинах порівняно з довоєнним 2021 р.

1 хв читати
"Нафтогаз" у 2023 р. збільшив на 20% видобуток газу на відремонтованих свердловинах порівняно з довоєнним 2021 р.

Група "Нафтогаз" у 2023 році на 20% збільшила видобуток із "відремонтованих" свердловин порівняно з довоєнним 2021-м роком, що стало рекордним показником за останні чотири роки.

"Цей показник на 20% перевищив видобуток у довоєнному 2021 році. Я щиро вдячний фахівцям "Укргазвидобування" і всій команді, завдяки якій цей результат став можливим", - повідомила група на своєму сайті з посиланням на главу "Нафтогазу" Олексія Чернишова в четвер.

Нещодавно АТ "Укргазвидобування" ("УГВ"), що є частиною групи "Нафтогаз", провело капітальний ремонт і відновило стару свердловину, яка нині додатково дає понад 340 тис. куб. м газу на добу.

Ця свердловина тривалий час перебувала в очікуванні на ліквідацію, проте 2023 року фахівці провели детальний аналіз, переглянули технічні та геологічні ризики й вирішили відновити свердловину за допомогою капітального ремонту.

"Наші фахівці постійно виконують роботу із перегляду та аналізу старих свердловин, які можна повернути в експлуатацію завдяки кращим технічним можливостям, ніж десятки років тому", - прокоментував в.о. генерального директора "Укргазвидобування" Олег Толмачев.

Як повідомлялося, "Укргазвидобування" 2022 року видобуло 12,5 млрд куб. м природного газу (товарного), що на 3% менше, ніж 2021-го. За оперативними даними, компанія за підсумками 2023 року наростила видобуток більш ніж на 0,7 млрд куб. м.

НАК "Нафтогаз України" належить 100% акцій "Укргазвидобування".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ціни на первинному ринку житла Одеси у першому півріччі зросли на 19% – "ЛУН"

Сенс Банк компенсує до 1 млн грн ОСББ і ЖБК Львова на проєкти енергозбереження

Ціни на пшеницю у серпні-вересні можуть досягти $230-240 за тонну

Темпи жнив-2025 відстають від минулорічних у 4,3 раза, жнивують 9 областей

Технічна освіта є питанням нацбезпеки, і бізнес має бути залучений до освітньої екосистеми на всіх рівнях –"Метінвест"

НБУ затвердив порядок страхування відповідальності надавачів нефінансових платіжних послуг

Необхідно усунути правову колізію стосовно пайових внесків для будівництв, розпочатих у 2021 р., - думка

Ми у будь-якому випадку прийдемо до розкриття банківської таємниці – Мінфін

Вартість проєктів комплексної модернізації з 2016 року збільшилася втричі - до EUR300/кв.м

Обсяг виплаченого нацкешбеку у травні зріс на 10% та став найбільшим за час програми

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА