Інтерфакс-Україна
20:59 15.02.2024

Подорожі Європою у 2023 році майже досягли допандемійного рівня

1 хв читати
Подорожі Європою у 2023 році майже досягли допандемійного рівня

Прискорення інфляції, зростання цін на авіаперельоти і розміщення не вплинули на бажання туристів подорожувати Європою 2023 року: у четвертому кварталі турпотік на континент відновився майже до допандемійного рівня, випливає з даних Європейської комісії з туризму (ETC).

"Кількість прибуттів іноземних туристів в останньому кварталі 2023 року на 1,6% нижча за показники 2019 року, а кількість ночей у готелях - лише на 0,6%. Це свідчить про стійкий попит на поїздки по всій Європі. Очікується, що ця тенденція збережеться і 2024 року", - йдеться в повідомленні ЄТС.

Як зазначили в комісії, відновлення турсектору відбувається за рахунок активних поїздок усередині європейського регіону і зростання кількості туристів із Північної Америки та Азіатсько-Тихоокеанського регіону. Найчастіше у 2023 році подорожували Європою туристи з Німеччини, Франції та Нідерландів.

За даними комісії, турпотік із Китаю відновився на третину від показників допандемійного 2019 року. У 2024, як очікується, він становитиме 61% від допандемійного показника.

За словами глави ETC Мігеля Санса, високий попит на поїздки 2023 року стимулював зростання європейської економіки, і це допоможе туркомпаніям оговтатися від наслідків пандемії коронавірусу. На відновлення поїздок також впливатиме розвиток і перехід до сталого туризму.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Оператор ринку" розширив освітньо-соціальну програму про роботу ринку напрямком розвитку УЗЕ

НКРЕКП дозволила "Укренерго" виділити додаткові 1,8 млрд грн на оплату е/е домСЕС за рахунок промислової ВДЕ-генерації

Центр гумрозмінування виплатив 4,476 млн грн фермеру за розмінування 1150 га на Херсонщині

Вершкове масло до Нового року може подешевшати на 30% - галузева асоціація

ДП "Ліси України" в 2025р під час закупівель на 10 млрд грн змогло зекономити 700 млн грн

Внаслідок ракетної атаки вночі зруйновано складські та виробничі приміщення "Текстиль-Контакту"

"Нова пошта" з 1 грудня оновлює частину тарифів та впроваджує додаткову оплату за отримання посилок у поштоматах

У Києві зруйновано логістичний центр Novus, загинули четверо водіїв

"Укренерго" обмежить енергоспоживання у вівторок у Києві та кількох областях більшим обсягом, ніж прогнозувало

Група компаній "Фавбет" підтвердила блокування її рахунків

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА