Інтерфакс-Україна
21:44 17.02.2024

Зеленський провів у Мюнхені зустріч із засновником гірничодобувної компанії Fortescue Metals Group

1 хв читати
Зеленський провів у Мюнхені зустріч із засновником гірничодобувної компанії Fortescue Metals Group

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч у Мюнхені з австралійським бізнесменом і філантропом, засновником однієї з найбільших гірничодобувних компаній світу Fortescue Metals Group (FMG) Ендрю Форрестом.

Як повідомила пресслужба Зеленського, президент подякував Ендрю Форресту за активну публічну підтримку України.

Також глава держави високо оцінив допомогу бізнесмена в реалізації гуманітарних проєктів в Україні, зокрема, будівництва житла для внутрішньо переміщених через війну українських родин.

Під час зустрічі окрема увага була приділена питанням відбудови України, залученню великих світових фінансових і промислових компаній до проєктів із відновлення від наслідків російської агресії.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укрзалізниця" заявляє про необхідність покриття дефіциту ліквідності 48,8 млрд грн у 2026 році без погашення євробондів

Яценюк: $300 млрд російських суверенних активів не вистачить на компенсацію втрат України

На Чернігівщині створять індустріальний парк, де виготовлятимуть варення і компоти

"Нафтогаз" та ATLANTIC-SEE LNG TRADE S.A. домовилися про співпрацю для постачання американського LNG в Україну

"Укрнафта" оновила 50% парку спецтехніки за три роки

Яценюк: Грошей в наступному році не буде стільки, скільки в поточному, до цього треба бути готовим

Ощадбанк притягне до відповідальності винних за умисне пошкодження систем життєзабезпечення ТОК Gulliver

"Інтерпайп" зміцнює відносин з країнами MENA у преміальному та напівпреміальному сегментах через стрімкий розвиток енергосектору

Яценюк: українська економіка попри певні обмеження є економікою воєнного часу

"Нафтогаз" та ORLEN узгодили поставки ще не менше 300 млн куб. м американського LNG в Україну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА