Інтерфакс-Україна
10:59 18.02.2024

Енергосистема України має в резерві 13 енергоблоків генерації, дефіциту е/е немає

1 хв читати
Енергосистема України має в резерві 13 енергоблоків генерації, дефіциту е/е немає

Дефіциту електроенергії немає, у резерві 13 енергоблоків генерації, які будуть задіяні в разі потреби, повідомило Міністерство енергетики.

Згідно з його оновленням у телеграм-каналі в неділю, енергетикам удалося заживити населені пункти в Дніпропетровській області, які залишилися без світла внаслідок вимкнення повітряної лінії 35 кВ оператора системи розподілу - тоді знеструмилися три населені пункти повністю й один частково.

Водночас унаслідок бойових дій пошкоджено газові розподільчі мережі в Куп'янському районі Харківської області, через що без газопостачання залишилося понад 430 абонентів.

На поточну добу прогнозується імпорт електроенергії обсягом 1400 МВт-год (вчора було 1843 МВт-год). Також передбачається експорт до 2500 МВт-год (вчора 3571 МВт-год). 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укрзалізниця" має в 5 разів більше електровозів ніж тепловозів – голова правління

НАБУ пропонує Нацбанку та Раді запровадити облік ввезення готівкової валюти в Україну

ЄС розглядає можливість виділення Україні гранту в розмірі EUR90 млрд, якщо план щодо використання активів РФ провалиться

Bolt прагне довести кількість жінок-водійок до 50%, нині їх менше 10%

"Укрнафта" розпочала продаж зимового дизпалива

Молокопереробні підприємства надають найбільші знижки на сметану і вершки - аналітики

"Ліси України" на форвардних торгах на І пів.-2026 реалізували 100% виставленої на продаж лісопродукції

Місія МВФ почала дискусії в Києві щодо нової програми EFF

"Нафтогаз" і грецька DEPA Commercial досягли оперативних та довгострокових домовленостей щодо поставок газу – глава НАК

Торгівля між Росією та Китаєм за дев’ять місяців 2025 року скоротилася на 9,4% – СЗР

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА