Інтерфакс-Україна
21:14 19.02.2024

Кількість українців-декларантів із доходами від 1 млн грн на рік у 2022 році зросла на 30,1% - Гетманцев

1 хв читати
Кількість українців-декларантів із доходами від 1 млн грн на рік у 2022 році зросла на 30,1% - Гетманцев

Кількість поданих декларацій про майновий стан і доходи, у яких українці відзвітували про отриману за рік суму понад 1 млн грн (еквівалент $2,18 тис. на місяць за поточним курсом), у 2023 році зросла на 30,1% - до 12,37 тис., повідомив голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев у телеграмі у понеділок.

За його словами, зобов'язання зі сплати податку до бюджету такими "мільйонерами" визначено в сумі 2,756 млрд грн, військового збору - 526,5 млн грн.

Гетманцев додав, що загалом 2023 року українці подали 266 тис. декларацій, що перевищило показник 2022 року на 56,5%, а їхній обсяг збільшився на 29,2% - до 147,9 млрд грн.

За його словами, значну частину декларацій - 112 тис. - було подано у зв'язку з використанням права на податкову знижку. Сума податку на доходи фізосіб, що підлягає поверненню з бюджету, становить 444,08 млн гривень.

Голова комітету повідомив, що за підсумками 2023 року декларантами сплачено ПДФО на суму 4,54 млрд грн і військовий збір 946,09 млн грн.

Як повідомлялося, інфляція в Україні 2022 року становила 26,6%.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Бізнес занепокоєний ризиками через скорочення строків повернення акцизних марок, закликає уряд переглянути їх

Набрали чинності зміна до ДБН "Планування та забудова територій" та новий ДБН "Мости і труби"

Знижки на російську нафту до кінця грудня зросли до 28,2 $/бар

Мінекономіки 2025р. виплатило агровиробникам 1,1 млрд грн компенсації на гектар

Україна зберегла у 2026р заборону експорту природного газу, але дозволила експорт солі та коксівного вугілля

Уряд цьогоріч започаткує державну підтримку страхування агропродукції

Свириденко: політика "Зроблено в Україні" забезпечила 0,95 відсоткових пункти зростання ВВП в 2025р

Індекс очікувань ділової активності у грудні-2025 став найвищим для цього місяця попри зниження – НБУ

Уряд запровадив на 2026р нульову квоту на експорт стратегічної для металургів сировини - металобрухт

Уряд у 2025р надав держкомпенсації на закладку 47 садів і 22 теплиць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА