Інтерфакс-Україна
19:10 21.02.2024

Субвенцію у 2,3 млрд грн спрямують на реалізацію 66 регіональних проєктів

1 хв читати

Уряд затвердив розподіл на поточний рік субвенції в розмірі 2,3 млрд грн місцевим бюджетам для реалізації 66 проєктів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, повідомила пресслужба Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури (Мінвідновлення).

Згідно з повідомленням, 66 проєктів, що стосуються відновлення соціальної інфраструктури й об'єктів житлово-комунального господарства в постраждалих від війни регіонах, раніше схвалив Європейський інвестиційний банк (ЄІБ).

У міністерстві нагадали, що термін реалізації проєкту "Надзвичайна кредитна програма для відновлення України", що реалізується у співпраці з ЄІБ, завершується в грудні 2024 року. Фінансова угода передбачає залучення кредиту EUR200 млн для реалізації проєктів відновлення та модернізації інфраструктури територій, які постраждали через агресію РФ, і регіонів, що приймають значну кількість внутрішньо переміщених осіб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна надолужить відставання за Ukraine Facility та має намір отримати всі заплановані на 2025 р. EUR12,5 млрд – Мінекономіки

Мінекономіки зберігає прогноз зростання ВВП України у 2025р. 2,6-2,7%

Нову версію Плану України для Ukraine Facility має затвердити Рада ЄС до кінця вересня - Соболев

Нацбанк оцінив зростання ВВП України в II кв.-2025 у 1,1% й очікує прискорення в III-IV кв. до 2,4% та 3,5%

Ощадбанк оголосив конкурс з відбору голови правління

Аграрії намолотили майже 15,5 млн тонн зернових з 39% площ, поки врожай на 38,8% менше на цю дату торік

Кожен вагон "Укрзалізниці" у липні-25 перевіз у середньому на 14% більше пасажирів ніж у липні-24

Kasta у співпраці з банком "Кредит Дніпро" та Visa запустила власний банкінг

США з 7 серпня запроваджують мита щодо 68 країн і ЄС, їхній розмір - від 10% до 41%

Кількість виявлених податковою порушень оформлення трудових відносин за 6 міс. зменшилася вчетверо, обсяги штрафів - втричі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА