19:10 27.02.2024

Уряд України затвердив необхідний для впровадження Європейського цифрового гаманця порядок

1 хв читати
Уряд України затвердив необхідний для впровадження Європейського цифрового гаманця порядок

Порядок ведення переліку схем електронної ідентифікації, гаманців із цифровою ідентифікацією, затверджений Кабінетом Міністрів, дає змогу впровадити нові засоби електронної ідентифікації з різними рівнями довіри й наближає Україну до впровадження Європейського цифрового гаманця.

"Уряд ухвалив постанову для подальшого розвитку сфери електронної ідентифікації, впровадження нових засобів електронної ідентифікації з різними рівнями довіри. Постанова створить передумови для впровадження в майбутньому Європейського цифрового гаманця", - повідомило Міністерство цифрової трансформації у фейсбуці у вівторок.

Постанова визначає правила створення ринку надавачів послуг з електронної ідентифікації. Користувачі електронних сервісів отримають засоби електронної ідентифікації з різними рівнями довіри відповідно до норм ЄС, зможуть обирати, де отримати засіб електронної ідентифікації, використовувати засоби електронної ідентифікації під час авторизації в різних державних електронних системах для отримання публічних послуг.

У майбутньому користувачі зможуть використовувати цифровий гаманець, який дасть змогу людям зберігати в електронній формі свої ідентифікаційні дані (еID), зручно користуватися й ділитися ними як у межах своєї країни, так і за кордоном для отримання різних видів послуг, ідеться в повідомленні Мінцифри.

У розробленні Європейського цифрового гаманця візьме участь "Дія". Після впровадження продукту українці зможуть використовувати "Дію" в ЄС, а європейці - свої цифрові гаманці в Україні, зазначено в повідомленні.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА