Інтерфакс-Україна
13:53 06.03.2024

Дефіциту електроенергії влітку не очікується - "Укренерго"

1 хв читати
Дефіциту електроенергії влітку не очікується - "Укренерго"

Влітку 2024 року в період проведення ремонтної кампанії на АЕС дефіцит електроенергії не очікується, повідомив директор із управління ОЕС України - головний диспетчер НЕК "Укренерго" Віталій Зайченко.

"Що стосується літнього періоду, то якщо ми працюватимемо згідно з тими планами, які в нас є, маю на увазі планові ремонти генерувального обладнання на атомних електростанціях, насамперед, то дефіцит електроенергії в нас не планується", - сказав Зайченко під час "Energy Security Talks. Чергова "військова" зима позаду. Стан енергосистеми", організованому DIXI Group у середу.

Водночас він не виключив, що війна може внести свої негативні корективи в плани енергетиків, зокрема в літній період.

"Поки що дефіцитні режими у нас не передбачаються", - констатував головний диспетчер.

Наразі об'єднана енергосистема (ОЕС) України працює в умовах нарощування виробництва електроенергії на ГЕС і СЕС і збільшення експорту в європейські країни.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Dragon Capital погіршив прогноз зростання ВВП у 2025р до 1,7% і у 2026р до 1% та покращив оцінку курсу гривні

Польща не скасує односторонню заборону на імпорт із України чутливих агротоварів – офіційна заява

Україна в сезоні-2025 скоротила виробництво гречки на 15%, проте підстав для ажіотажу немає – галузева асоціація

Україна нарощує виробництво пшениці дурум, макаронні вироби в 2025р буде на 50% виготовлено з вітчизняної сировини

ЄБРР виділить банку "Львів" гривневий кредит EUR40 млн та гарантії на EUR31,5 млн

Набула чинності оновлена торговельна угода Україна-ЄС

Середньомісячна зарплата в Україні у вересні зросла на 2,7% - Держстат

Голова профільного комітету Ради вважає неможливим розвиток фондового ринку без оновлення НКЦПФР

Очільник фінкомітету Ради наполягатиме на допуску іноземних операторів лотерей на український ринок

БЕБ розпочало збір повідомлень про економічні правопорушення щодо продажу техніки та електроніки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА