Інтерфакс-Україна
12:46 12.03.2024

В Україні без світла переважно через бойові дії 368 населених пунктів - "Укренерго" та Міненерго

2 хв читати
В Україні без світла переважно через бойові дії 368 населених пунктів - "Укренерго" та Міненерго

Через бойові дії та з інших причин на ранок вівторка без світла залишаються 368 населених пунктів (учора 386), повідомила НЕК "Укренерго".

Згідно з її повідомленням у телеграм-каналі, зокрема, у Сумській області через артобстріл із боку кордону з Росією знеструмлені 11 населених пунктів – 1 676 споживачів. Через погодні умови знеструмлені три населених пункти в Дніпропетровській області.

За даними Міністерства енергетики, через бойові дії залишаються без світла 47,5 тис. точок обліку в 82 населених пунктах Донецької області, з яких тільки за останню добу знеструмлені понад 9 тис. споживачів. З цієї причини без напруги 3,7 тис. споживачів у 50 населених пунктах Запорізької області, 4,2 тис. точок обліку в 66 населених пунктах Сумської області.

Після нічних обстрілів триває огляд пошкоджених мереж у двох населених пунктах Харківської області, а загалом відомо про відключення 15,5 тис. точок обліку в 63 населених пунктах. У Херсоні без електропостачання залишаються понад тисячу абонентів, в області без світла майже 26 тис. точок обліку в 45 населених пунктах.

Кількість знеструмлених через бойові дії населених пунктів у Чернігівській області зросла до 27, загалом без світла 1,6 тис. споживачів. У Дніпропетровській відключені 1,2 тис. точок обліку.

Крім того, там із технологічних причин відключали 1,8 тис. споживачів (уже під'єднано до мережі майже 600 абонентів). Через це знеструмлені майже 600 абонентів у Запорізькій області та понад 2 тис. споживачів у Кіровоградській.

Міненерго зазначає, що за добу енергетики повернули світло понад 4,5 тис. споживачів в Україні, зокрема 30 населеним пунктам Донецької області. Крім того, вони заживили 560 споживачів в Очаківському районі Миколаївської області, які були знеструмлені через бойові дії, але залишаються без світла ще 24 абоненти.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МХП вважає найбільш пріоритетними ринками для експорту агропродукції ЄС, Велику Британію, Японію, США і Канаду

США витратили 15-20% свого світового запасу протиракет до комплексу THAAD всього за 11 днів ірано-ізраїльскої війни - ЗМІ

Законопроєкт про страхування військових ризиків спрямований на створення в Україні внутрішнього механізму перестрахування - НАСУ

Імпорт в Україну легкових авто за 5 міс. збільшився на 5%

Промвиробництво в Україні у квітні-2025 скоротилося на 6,4% - Держстат

Україна за 5 міс. зберегла імпорт вантажних авто на торішньому рівні

Промвиробництво в Україні у квітні-2025 скоротилося на 6,4% - Держстат

Законопроєкт про страхування військових ризиків спрямований на створення в Україні внутрішнього механізму перестрахування - НАСУ

Агропідприємство в Харківській області постраждало від обстрілу, збитки становлять близько 300 млн грн

Курс євро до гривні у понеділок вчергове сягне історичного максимуму – 48,78 грн/1EUR

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА