Інтерфакс-Україна
11:31 19.03.2024

На одній із ТЕС у понеділок виникла пожежа - Міненерго

1 хв читати
На одній із ТЕС у понеділок виникла пожежа - Міненерго

У понеділок на одній із ТЕС виникло займання обладнання, що спричинило тимчасові порушення в її роботі, повідомило Міністерство енергетики.

Згідно з його оновленням у телеграм-каналі у вівторок, пожежу ліквідовано, обладнання підключено до мережі.

Водночас в аварійний короткостроковий ремонт виведено блоки ТЕС і ТЕЦ, але після короткострокового ремонту підключено блок ТЕС.

За даними НЕК "Укренерго" в телеграм-каналі, сонячні електростанції порівняно з понеділком дещо активізували роботу, вітрові - знизили обсяги виробництва.

При цьому "Укренерго" констатує подальше сезонне зниження споживання е/е - у понеділок його максимум, що був зранку, знизився на 2,3% порівняно з попереднім робочим днем п'ятниці, 15 березня. Сьогодні на ранок споживання знизилося на 0,3% порівняно з 9:30 у понеділок.

Загалом дефіциту в енергосистемі немає і не прогнозується, зазначили Міненерго та "Укренерго".

За даними компанії, майже на чверть збільшився експорт е/е - до 2026 МВт-год. Він відбувається переважно в денні та нічні години до Словаччини, Угорщини, Польщі, Румунії та Молдови.

Імпорт е/е зменшився майже на 9% - до 5243 МВт-год. Він також надходить із вищезазначених п'яти країн.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ФРС знизила базову ставку вперше з грудня - на 25 б.п., як і очікувалося

ЄБРР надасть гарантію Укрексімбанку для нових енергокредитів на EUR100 млн

Україна отримала 400 додаткових квот для вантажних перевезень до Азербайджану та Боснії і Герцеговини

Україна має намір домовитися з Австралією про усунення подвійного оподаткування доходів – проєкт конвенції

Кабмін розподілив 6,2 млрд грн на "вчительську доплату"

Монети номіналом 10 копійок з 1 жовтня поступово вилучатимуться з обігу – НБУ

ФДМУ виставив на приватизацію державну частку в АТ "Завод "Квант" у Києві за 172,9 млн грн

Великий розрив між середньою і мінімальною зарплатою на 2026р свідчить про високий рівень тіньової економіки - Жолнович

Обсяг нового будівництва житла в Україні в I пів.-2025 виріс на 45% - Держстат

Введення санкцій проти румунського порту Констанца може призвести до подорожчання палива – директор "А-95"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА